Povezane vesti

Odrastao sam u teško vreme za moju zemlju: Đoković poslao poruku koja će dugo odzvanjati u svetskim medijima!

Odrastao sam u teško vreme za moju zemlju: Đoković poslao poruku koja će dugo odzvanjati u svetskim medijima!

Hot sport 02.07.2021
Lako je slavio. Novak Đoković je u trećem kolu Vimbldona savladao Denisa Kudlu sa 3:0. Naredni rival biće mu Kristijan Garin koji je bio bolji od Pedra Martineza. Novak je na konferenciji nakon meča prvo pričao o problemima sa brejkovima koje je… »
Đoković o svojoj tajni: "Odrastanje u teškim trenucima za zemlju me ojačalo"

Đoković o svojoj tajni: "Odrastanje u teškim trenucima za zemlju me ojačalo"

Sportske.net 02.07.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je da odustajanje za njega nije opcija, te je čestitao rivalu Denisu Kudli na pruženom otporu u trećoj rundi Vimbldona. Đoković je u tri seta savladao Amerikanca, ali nije to bio previše lak posao… »
Iako nisu navijali za njega, svi su aplaudirali Đokoviću kada je rekao ovo o odrastanju u Srbiji: Tražili smo osnovne stvari…

Iako nisu navijali za njega, svi su aplaudirali Đokoviću kada je rekao ovo o odrastanju u Srbiji: Tražili smo osnovne stvari…

Sportal blic 02.07.2021
je nakon tri seta protiv Denisa Kudle zakazao duel sa Kristijanom Garinom u osmini finala Vimbldona. Đoković je bio dominantan u prva dva seta, tok je treći osvojio preko tajbrejka u kojem je šanse imao i Amerikanac. Nakon trijumfa, Novak Đoković je… »
Đoković: Proveo sam mnogo vremena u planini sa vukovima

Đoković: Proveo sam mnogo vremena u planini sa vukovima

Nova 02.07.2021
Novak Đoković je savladao Denisa Kudlu sa 6:4, 6:3, 7:6(7), a nakon meča je bio sjajno raspoložen, te je na sjajan način objasnio put ka uspehu. Novak je objasnio zbog čega nije odustao ni u jednom momentu u spektakularnom poslednjem poenu. „To je… »
"Ovo je energija vukova": Đoković prokomentarisao plasman u osminu finala Vimbldona

"Ovo je energija vukova": Đoković prokomentarisao plasman u osminu finala Vimbldona

Večernje novosti 02.07.2021
FOTO: AP Srpski as je gubio tokom većeg dela trećeg seta i taj-brejka, ali je uspeo da se izvuče posle velike borbe i na kraju dobije taj deo susreta. - Mislim da je to zaštitni znak svakog sportiste, barem bi trebalo da bude. To je nešto što uvek… »

Vesti dana »