Povezane vesti
Sajber napad na više stotina američkih firmi, sumnja se na ruske hakere
Novi magazin 03.07.2021
Sajber napad blokirao je mreže više od 200 američkih kompanija, saopštila je firma za sajber bezbednost koja je odgovorila na napad. Velika ruska sajber grupa Revil gang stoji iza napada, kazao je Džon Hamond iz Hantres laboratorije koja se bavi sajber… »
Sajber napad na više od 200 američkih firmi, sumnja se na ruske hakere
Slobodna Evropa 03.07.2021
Sajber napad blokirao je mreže više od 200 američkih kompanija, saopštila je firma za sajber bezbednost koja je odgovorila na napad. Iza napada stoji velika ruska sajber grupa Revil gang, kazao je John Hammond iz Hantres laboratorije koja se bavi sajber… »
Kolosalni napad: Američke kompanije na udaru hakera, sumnja se na ovu rusku grupu
Blic 03.07.2021
Oko 200 američkih kompanija pogođeno je "kolosalnim" sajber napadom, saopštila je kompanija "Hantres labs", koja se bavi sajber bezbednošću. Najveći napad izveden je na IT kompaniju "Kaseja" (Kaseya) na Floridi, a zatim je proširen na korporativne mreže… »
Vesti dana »
Profesor Hemijskog fakulteta: Izlivanje procednih voda u Dubokom ravno je požaru iz 2024. godine
Nova pre 6 satijoš 30 povezanih
Makron: Američke pretnje uvođenjem carina evropskim zemljama zbog Grenlanda neprihvatljive
Newsmax Balkans pre 2 satajoš 41 povezana
Novak Đoković na Australijan openu 2026: Pohod na 25. grend slem i meč protiv Pedra Martineza
Naslovi.ai pre 5 satijoš 41 povezana
Najveća pobeda srpskog rukometa u ovoj deceniji: Pogledajte slavlje Orlova - erupcija radosti!
Kurir pre 57 minutajoš 52 povezane




