Povezane vesti

Merkel: Zapadnom Balkanu budućnost u ujedinjenoj Evropi

Merkel: Zapadnom Balkanu budućnost u ujedinjenoj Evropi

Al Jazeera 03.07.2021
Njemačka kancelarka je istakla da je od uspostavljanja Berlinskog procesa, koji ima za cilj pružanje konkretnog doprinosa stabilnosti u regionu i mirnom dijalogu, postignuto dosta. Uvjerena sam da je budućnost Zapadnog Balkana u stvarno ujedinjenoj… »
Merkel o zapadnom Balkanu: Imamo odgovornost da se i praktično založimo za razvoj u tom delu Evrope

Merkel o zapadnom Balkanu: Imamo odgovornost da se i praktično založimo za razvoj u tom delu Evrope

Pravda 03.07.2021
Uverena sam da je budućnost Zapadnog Balkana u stvarno ujedinjenoj Evropi, poručila je danas nemačka kancelarka Angela Merkel povodom predstojećeg virtuelnog Samita Berlinskog procesa, zakazanom za ponedeljak, a čiji je domaćin Nemačka. Merkelova… »
Merkel: Budućnost Zapadnog Balkana je u ujedinjenoj Evropi

Merkel: Budućnost Zapadnog Balkana je u ujedinjenoj Evropi

Nova 03.07.2021
"Uverena sam da je budućnost Zapadnog Balkana u stvarno ujedinjenoj Evropi", poručila je danas nemačka kancelarka Angela Merkel povodom predstojećeg virtuelnog Samita Berlinskog procesa, zakazanom za ponedeljak, a čiji je domaćin Nemačka. Merkelova… »
Merkel: Zapadnom Balkanu budućnost u ujedinjenoj Evropi

Merkel: Zapadnom Balkanu budućnost u ujedinjenoj Evropi

RTS 03.07.2021
Uverena sam da je budućnost Zapadnog Balkana u stvarno ujedinjenoj Evropi, poručila je nemačka kancelarka Angela Merkel povodom predstojećeg virtuelnog Samita Berlinskog procesa, zakazanom za ponedeljak, a čiji je domaćin Nemačka. Merkelova je, u… »

Vesti dana »