Povezane vesti
Novosadski Pravni fakultet objavio da je student kažnjen zatvorom, student kaže da je to hajka
Danas 03.07.2021
Pravni fakultet u Novom Sadu objavio je u rubrici „Info tabla“ na svom zvaničnom sajtu da je suspendovani student Stefan Karanović „osuđen na kaznu zatvora zbog pretnji profesoru“, što je Karanović ocenio kao „nastavak hajke“ protiv njega. U toj rubrici… »
Suspendovani student: Pravni fakultet u Novom Sadu nastavio hajku protiv mene
N1 Info 03.07.2021
Pravni fakultet u Novom Sadu objavio je, u rubrici "Info tabla" na svom zvaničnom sajtu, da je suspendovani student Stefan Karanović "osuđen na kaznu zatvora zbog pretnji profesoru", što je Karanović ocenio kao "nastavak hajke" protiv njega. U toj… »
Fakultet kaže da je student osuđen, on tvrdi: To je hajka
Nova 03.07.2021
Pravni fakultet u Novom Sadu objavio je u rubrici "Info tabla" na svom zvaničnom sajtu da je suspendovani student Stefan Karanović "osuđen na kaznu zatvora zbog pretnji profesoru", što je Karanović ocenio kao "nastavak hajke" protiv njega. U toj rubrici… »
Vesti dana »
Biznis trustovi sa Trampom u Pekingu u avionu više od 10.000 milijardi dolara, ceo svet čeka odgovore (foto)
Dnevnik pre 3 satajoš 61 povezana
Zelenski: Ukrajina pod najvećim udarom od početka rata - Rusija lansirala 800 dronova, na meti regioni blizu NATO granica
RTS pre 1 satjoš 27 povezanih
Poslanici o izmenama izbornih zakona, najviše polemike o odredbi da jedan birač može da podrži više lista
RTS pre 5 satijoš 44 povezane





