Povezane vesti
Uhapšen Zemunac zbog sumnje da je pretukao majku
N1 Info 04.07.2021
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su V. L. (44) iz Zemuna, zbog postojanja sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici. Kako je saopšteno iz MUP-a, on se sumnjiči da je u porodičnoj kući fizički nasrnuo na svoju… »
U Bistrici kod Nove Varoši prilikom kontrole pronađena droga
Glas Zapadne Srbije 04.07.2021
Nova Varoš - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Prijepolju uhapsili su M. Ž. (1992) iz Beograda, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršiokrivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga. Policija je u mestu Bistrica prilikom kontrole… »
G. Milanovac: Uhapšen osumnjičeni za trgovinu amfetaminom, hašišom i ekstazijem
Pressek 04.07.2021
U okviru akcije „Gnev“, policija je zaplenila više od 2,5 kilograma belog praha nalik na amfetamin i uhapsila B.S. (1991) iz Gornjeg Milanovca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet… »
Vesti dana »

Srbija šalje specijalne helikoptere u Crnu Goru; Požari besne na Jadranu širom zemlje
Mondo pre 4 minutajoš 40 povezanih

RHMZ: Zaječar najtopliji grad u Srbiji, na snazi upozorenje na opasnost od izbijanja požara
NIN pre 34 minutajoš 60 povezanih