Povezane vesti

Stiglo je "čuće se" - Vasa Micić objasnio razlog svoje minutaže!

Stiglo je "čuće se" - Vasa Micić objasnio razlog svoje minutaže!

Sportske.net 05.07.2021
Najbolji košarkaš Evrope Vasilije Micić objasnio je za " Sport klub" zbog čega je imao limitiranu minutažu u jučerašnjem porazu od Italije. Tim neuspehom, Srbija je ostala bez plasmana na Olimpijske igre, a pomoć najboljeg igrača Evrope, "orlovi"… »
Italijani trojkama Orlovima skresali krila – ništa od Tokija

Italijani trojkama Orlovima skresali krila – ništa od Tokija

Nova 05.07.2021
Košarkaši Srbije poraženi su 102:95 u finalu kvalifikacionog turnira za Olimpijske igre u Tokiju od Italije. Italijani u Beogradu nisu pobedili, već su umalo ponizili naš košarkaški tim, iako je on na papiru jača ekipa. Na terenu se to ovog puta… »
"Čuće se" - i čulo se! Micić se oglasio: Najbolji igrač Evrope rešio misteriju koja je sve mučila - zašto nije igrao?

"Čuće se" - i čulo se! Micić se oglasio: Najbolji igrač Evrope rešio misteriju koja je sve mučila - zašto nije igrao?

Mondo 05.07.2021
Srpski plejmejker Vasilije Micić nije mogao da pomogne Srbiji zbog povrede. Srpski plejmejker Vasilije Micić nije mogao da pomogne Srbiji zbog povrede. Osim što je Srbija sinoć razočarala i nije se plasirala na Olimpijske igre, zabrinula nas je i… »
Sada više nema dileme: Oglasio se Vasa Micić i otkrio šta se desilo tokom finala!

Sada više nema dileme: Oglasio se Vasa Micić i otkrio šta se desilo tokom finala!

Hot sport 05.07.2021
MVP Evrolige i jedan od najboljih reprezentativaca Srbije objasnio je razloge male minutaže u finalu predolimpijskog turnira… Vasilije Micić je imao malu ulogu u meču s Italijom, čak u drugom poluvremenu nije ulazio na teren, a izjavom nakon meča… »
Micić razrešio misteriju: Pukao mi je mišić na zagrevanju

Micić razrešio misteriju: Pukao mi je mišić na zagrevanju

Mozzart sport 05.07.2021
Najbolji igrač Srbije pretrpeo povredu u minutima pre početka utakmice. Ostavio je Vasilije Micić sve u rebusu kada je posle utakmice pred novinarima govorio o nepredviđenom događaju i da će se "čuti" šta mu se dogodilo. Misterija je trajala… »
Micić: Pukao mi je mišić na zagrevanju

Micić: Pukao mi je mišić na zagrevanju

Sportski žurnal 05.07.2021
Srbija je sinoć u finalu kvalifikacionog turnira za plasman na Olimpijske igre poražena od Italije 95:102. - Nikada nisam gledao izgovore u životu, tako ni sada. Sve što imam da kažem jeste da sam na kraju zagrevanja osetio pucanje mišića u… »
Micić objasnio zašto nije igrao protiv Italije

Micić objasnio zašto nije igrao protiv Italije

Nova 05.07.2021
Vasilije Micić je u izjavi za Sport Klub otkrio zašto je u finalnom meču kvalifikacionog turnira za Olimpijske igre igrao svega 14 minuta. Samo 14 minuta je proveo na terenu, a dok je Igor Kokoškov rekao da je Vasa imao neki zdravstveni problem… »
Micić za SK: Pukao mi je mišić na zagrevanju

Micić za SK: Pukao mi je mišić na zagrevanju

N1 Info 05.07.2021
Vasilije Micić je u izjavi za Sport Klub otkrio zašto je u finalnom meču kvalifikacionog turnira za Olimpijske igre igrao svega 14 minuta. Bila je prava misterija zašto Vasilije Micić ne igra više tokom drugog poluvremena. Svega 14 minuta je proveo… »
Rešena je misterija: Kokoškov objasnio zbog čega Micić nije igrao u drugom poluvremenu!

Rešena je misterija: Kokoškov objasnio zbog čega Micić nije igrao u drugom poluvremenu!

Hot sport 05.07.2021
Selektor je otkrio zbog čega srpski plej nije igrao u drugom delu igre. Izabranici Igora Kokoškova izgubili su na svom terenu od selekcije Italija rezultatom 95:102, i na taj način nisu uspeli da se plasiraju na Olimpijske igre u Japanu… »
Teo za SK: Neuspeh za nas, ne mogu da kažem zašto

Teo za SK: Neuspeh za nas, ne mogu da kažem zašto

N1 Info 05.07.2021
Posle poraza od Italije koji za Srbiju znači izostanak sa Olimpijskih igara Miloš Teodosiće je u izjavi za Sport Klub rekao da je ovo neuspeh za reprezentaciju, dodao je da je bilo problema, da na ruku nije išao ni sistem takmičenja koji ne… »
„Micić? Imao je problem, ne znam koji; Vasa: Čuće se“

„Micić? Imao je problem, ne znam koji; Vasa: Čuće se“

N1 Info 05.07.2021
Selektor Srbije Igor Kokoškov rekao je da je Vasilije Micić imao neki problem medicinske prirode i zato nije igrao više protiv Italije u finalu kvalifikacionog turnira za Olimpijske igre u Tokiju. ‘Orlovi’ nisu uspeli da izbore olimpijsku vizu… »
"Ma ništa, čuće: Se!" Veliki košarkaški skandal na pomolu nakon čudne izjave Vase Micića: Meni lično se desila…

"Ma ništa, čuće: Se!" Veliki košarkaški skandal na pomolu nakon čudne izjave Vase Micića: Meni lično se desila…

Sportal blic 04.07.2021
Iako trenutno jedan od najboljih srpskih košarkaša, nije igrao drugo poluvreme finala kvalifikacija za Olimpijske igre protiv Srbije. "Orlovi" nisu obezbedili odlazak u Tokio pošto su izgubili od Italije u Beogradu, a jedno od glavnih pitanja nakon… »
Šta je bilo s micićem u drugom poluvremenu? "Čuće se zašto nisam igrao"

Šta je bilo s micićem u drugom poluvremenu? "Čuće se zašto nisam igrao"

Večernje novosti 04.07.2021
FOTO: FIBA Italija je slavila u hali Aleksandar Nikolić sa 102:95, a u pojedinim trenucima bilo je i 24 razlike za azure. tokom celog drugog dela navijači su se pitali zašto u igri nema Micića, a glavna pretpostavka je bila da je reč o povredi… »

Vesti dana »