Povezane vesti

Sevaju varnice! Barbara Bobak i Marina Gagić ZARATILE zbog Darka Lazića!

Sevaju varnice! Barbara Bobak i Marina Gagić ZARATILE zbog Darka Lazića!

Svet & Skandal 05.07.2021
Prema pisanju domaćih medija, Barbara Bobak i Marina Gagić žestoko su se sukobile zbog pevača Darka Lazića! Naime, Barbara je po prvi put javno progovorila o svojoj aferi sa Darkom Lazićem i tom prilikom je otkrila kako ju je pevačeva porodica… »
Barbara Bobak se prvi put oglasila povodom svoje afere sa Lazićem!

Barbara Bobak se prvi put oglasila povodom svoje afere sa Lazićem!

Svet plus 05.07.2021
Barbara Bobak se prvi put oglasila povodom svoje afere sa Darkom Lazićem! Devojka me ne zanima, a svako prepucavanje preko medija sa Marinom mi je klinački, kaže pevačica. Majka Darka Lazića kaže da je nova devojka njenog sina Barbara Bobak lepša… »
"Darkova mama kaže da sam lepša od Marine, nisam njena kopija": Lazićeva nova devojka oplela po Gagićevoj - Preti mi, to je…

"Darkova mama kaže da sam lepša od Marine, nisam njena kopija": Lazićeva nova devojka oplela po Gagićevoj - Preti mi, to je…

Blic 05.07.2021
Učesnica "Zvezda Granda", Barbara Bobak (23) odlučila je da prekine ćutnju i progovori o odnosu sa Darkom Lazićem. Barbara se po prvi put oglasila povodom svoje afere sa Lazićem i otkrila kako ju je prihvatila njegova porodica. - Nisam još upoznala… »
Lepša sam od Marine! Nova devojka Darka Lazića osula paljbu po bivšoj - "Ako ima neki problem, neka me zove"

Lepša sam od Marine! Nova devojka Darka Lazića osula paljbu po bivšoj - "Ako ima neki problem, neka me zove"

Mondo 05.07.2021
Barbara Bobak, nova navodna devojka folkera Darka Lazića, isprozivala njegovu bivšu verenicu Marinu Gagić! Barbara Bobak, nova navodna devojka folkera Darka Lazića, isprozivala njegovu bivšu verenicu Marinu Gagić! Pevačica Barbara Bobak našla se u… »

Vesti dana »