Povezane vesti

Igor je bio mlad i zdrav, samo se srušio u teretani i umro:Sve o misterioznom stanju od kojeg je preminuo dj iz Beograda

Igor je bio mlad i zdrav, samo se srušio u teretani i umro:Sve o misterioznom stanju od kojeg je preminuo dj iz Beograda

Mondo 05.07.2021
Srpski di-džej, Igor Garnier, preminuo je juče iznenada tokom treninga u teretani. Jednostvno, srce mu je stalo. Šta je izazvalo ovu iznenadnu smrt i kako je sprečiti? Srpski di-džej, Igor Garnier, preminuo je juče iznenada tokom treninga u… »
Pamtiću ga kao divnog momka: Željka Samardžića šokirala vest o iznenadnoj smrti di-džeja koji mu je bio nesuđeni zet

Pamtiću ga kao divnog momka: Željka Samardžića šokirala vest o iznenadnoj smrti di-džeja koji mu je bio nesuđeni zet

Večernje novosti 05.07.2021
Foto: Printskrin/Jutjub Samardžića je šokirala tužna vest, a o Igoru je rekao sve najlepše. - Čuo sam i jako mi je žao zbog Igora i njegove porodice. Otkada je otišao u Ameriku, nismo imali kontakt i ta tužna vest me iznenadila. Neka mu je laka… »
Srpski di-džej Igor Garnier iznenada preminuo u teretani

Srpski di-džej Igor Garnier iznenada preminuo u teretani

RTS 05.07.2021
Di-džej Igor Garnier iznenada je sinoć tokom treninga u teretani u Vašingtonu preminuo u 32. godini. Igor je, kako prenose beogradski mediji, preminuo tokom treninga u teretani u Vašingtonu u SAD, gde je poslednjih godina živeo i radio. Igor je sa… »
Srpski muzičar (31) koji je radio sa Eric Prydz preminuo u teretani

Srpski muzičar (31) koji je radio sa Eric Prydz preminuo u teretani

Noizz 05.07.2021
Igor Garnier, naš muzičar najpoznatiji po pesmi "Milka Canić", obradi numere "Barbra Streisand", preminuo je sinoć, u 31. godini. Igor, koji je godinama živeo i radio u Americi, preminuo je u teretani, tokom treninga. Tragedija se dogodila u… »
Željko samardžić skrhan bolom zbog smrti nesuđenog zeta (31): Iznenadila me je ta tužna vest!

Željko samardžić skrhan bolom zbog smrti nesuđenog zeta (31): Iznenadila me je ta tužna vest!

Mondo 05.07.2021
Srpski di-džej Igor Garnier iznenada je preminuo u 31. godini tokom treninga. Srpski di-džej Igor Garnier iznenada je preminuo u 31. godini tokom treninga. Talenovani muzičar Igor Garnier iznenada je preminuo tokom treninga u Vašingtonu. Igor je već… »
Ko je bio igor garnier: Di-džej je osvajao svet, sarađivao je sa DŽastinom Biberom, a sa Minjom Samardžić je planirao…

Ko je bio igor garnier: Di-džej je osvajao svet, sarađivao je sa DŽastinom Biberom, a sa Minjom Samardžić je planirao…

Večernje novosti 05.07.2021
Foto: Printskrin Instagram/igorgarniermusic Pohađao je muzičku školu i učio je da svira klavir. Nakon toga, upisao je srednju muzičku školu, gde je učio o muzičkoj produkciji, teoriji muzike i klaviru. Nakon završetka srednje upisao je Evropski… »
Srpski muzičar Igor Gariner preminuo u Vašingtonu u teretani

Srpski muzičar Igor Gariner preminuo u Vašingtonu u teretani

Nova 05.07.2021
Srpski muzičar Igor Garnier preminuo je iznenada sinoć, u 31. godini života. Tragedija se dogodila u Vašingtonu, a brojni prijatelji i saradnici srpskog muzičara opraštaju se od njega na društvenim mrežama. Igor Garnier, koji je godinama živeo i… »

Vesti dana »