Povezane vesti
Hrvatski monstrum ponovo pred sudom Glavaš i njegove ustaše terali Srbina da pije kiselinu iz akumulatora
Alo 05.07.2021
Glavašu i ostalim se stavlja na teret ratni zločin počinjen u Osijeku 1991. Novo ponovljeno suđenje ratnom zločincu Branimiru Glavašu za ubistvo srpskih civila tokom proteklog, počinje danas u zagebačkom Županijskom sudu. Glavašu i ostalim se stavlja na… »
Počelo novo suđenje Glavašu, traži da se postupak vrati u Osijek
N1 Info 05.07.2021
U Županijskom sudu u Zagrebu u ponedeljak ponovo je počelo suđenje Branimiru Glavašu i drugima za ratni zločin protiv civilnog stanovništva u Osijeku 1991. godine. „Gospodar ratnog Osijeka“ traži da mu se suđenje iz Zagreba prebaci, tačnije – vrati u… »
Počinje novo suđenje Branimiru Glavašu
RTS 05.07.2021
Pred Županijskim sudom u Zagrebu ponovno počinje suđenje Branimiru Glavašu i drugima za ratni zločin protiv civilnog stanovništva iz 1991. godine. Suđenje ponovno počinje od početka jer je sudija Tanja Pavelin, koja je vodila suđenje u 2019. godine… »
Vesti dana »
Milan Nedeljković preuzima funkciju predsednika Uprave BMW AG od maja 2026.
Naslovi.ai pre 10 minutajoš 32 povezane
Tramp: Evropljani su slabi, Rusija ima snažnu poziciju u ratu protiv Ukrajine
Beta pre 10 minutajoš 28 povezanih
Vučić: Postoje tri opcije za NIS, 15. januar krajnji rok za rešenje
Forbes pre 1 satjoš 25 povezanih
Početak primene Zakona "Svoj na svome" sa preko 45.000 prijava za upis prava svojine u Srbiji
Naslovi.ai pre 50 minutajoš 46 povezanih
Pokrenuta Nacionalna platforma za praćenje cena u trgovinskim lancima u Srbiji
Naslovi.ai pre 2 satajoš 28 povezanih



