Povezane vesti

Gostiljac: Vučićeva izjava neprikladna i uvredljiva

Gostiljac: Vučićeva izjava neprikladna i uvredljiva

Nova 06.07.2021
Predsednik Advokatske komore Srbije (AKS) Viktor Gostiljac smatra da je neprikladna i za advokaturu uvredljiva izjava predsednika Republike Aleksandra Vučića koji je sinoć u emisiji "Ćirilica" rekao da su poslanici autentičnim tumačenjem tri zakona… »
Gostiljac: Izjava Vučića neprikladna i uvredljiva za advokaturu

Gostiljac: Izjava Vučića neprikladna i uvredljiva za advokaturu

Danas 06.07.2021
Predsednik Advokatske komore Srbije Viktor Gostiljac rekao je danas da je izjava predsednika Srbije Aleksandra Vučića da advokati nisu štrajkovali zbog naroda, nego zbog sebe, „neprikladna i uvredljiva za advokaturu“. Gostiljac je za Televiziju N1… »
Gostiljac: Izjava predsednika Srbije neprikladna i uvredljiva za advokate

Gostiljac: Izjava predsednika Srbije neprikladna i uvredljiva za advokate

N1 Info 06.07.2021
Predsednik Advokatske komore Srbije Viktor Gostiljac izjavio je, reagujući na izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića da advokati nisu štrajkovali zbog naroda, nego zbog sebe, da je izrečeno "neprikladno" i "uvredljivo za advokaturu". „Izjava… »
Vučić najavio da će prosečna plata u januaru biti oko 612 evra, a onda se osvrnuo na hapšenje Jovičića: Samo zato što…

Vučić najavio da će prosečna plata u januaru biti oko 612 evra, a onda se osvrnuo na hapšenje Jovičića: Samo zato što…

Blic 05.07.2021
"Prvi put u istoriji najmanja plata neće biti ispod 300 evra", rekao je večeras predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On je gostujući u emisiji "Ćirilica" istakao da ćemo u narednom periodu imati značajno povećanje plata. - Razgovarao sam sa Anom i… »
Vučić u ćirilici: Mi smo danas okrenuli novu stranicu u savremenoj srpskoj istoriji

Vučić u ćirilici: Mi smo danas okrenuli novu stranicu u savremenoj srpskoj istoriji

Večernje novosti 05.07.2021
Foto: Printscreen/Hepi TV O sporu građana i banaka - Ne treba biti naročito pametan pa biti na strani naroda i reći banke su te koje uzimaju više profita. To nije uvek pametno ponašanje, ja sam se rukovodio nečim drugim - rekao je predsednik. On je… »
Vučić: Tumačenjem zakona nisu štitili banke

Vučić: Tumačenjem zakona nisu štitili banke

Danas 05.07.2021
Razumem nameru onih koji su predlagali autentično tumačenje tri zakona, njihova namera nije bila da se zaštite banke već država, da se zaštitimo od samovolje advokata, jer nisu oni danas štrajkovali zbog naroda već zbog sebe, rekao je večeras… »
Vučić o advokatima: Dogovaraju se sa sudijama da donose presude protiv države

Vučić o advokatima: Dogovaraju se sa sudijama da donose presude protiv države

Večernje novosti 05.07.2021
Foto: Printscreen/Hepi TV - Ne treba biti naročito pametan kada se baviš politikom, nego jednostavno biti na strani naroda. Ja nisam mogao da dozvolim da oni koji predstavljaju stranku koju vodim da stanu na stranu onoga ko bi radio za štetu naroda. Ja… »

Vesti dana »