Povezane vesti

Zvezda ima novog napadača: Cilj je Liga šampiona

Zvezda ima novog napadača: Cilj je Liga šampiona

N1 Info 06.07.2021
Crvena zvezda je predstavila novo pojačanje - francuskog napadača Loija Dionija, koji je u crveno-beli tabor stigao na pozajmicu iz Anžea. Dioni je prošle sezone odigrao 36 mečeva u Ligi 1 za Anže i postigao pet golova. Prilikom promocije istakao je… »
Novi napadač otkrio šta ga je impresioniralo u Zvezdi

Novi napadač otkrio šta ga je impresioniralo u Zvezdi

Nova 06.07.2021
Crvena zvezda predstavila je ovog utorka Luisa Dionija, francuskog napadača koji već godinama igra u Ligi 1. Dioni je istakao zadovoljstvo što će se boriti za plasman u Ligu šampiona. „Gledao sam Crvenu zvezdu u Ligi Evrope prošle sezone. Bio sam… »
Šta Dioni donosi Zvezdi i da li je kalibar Lige šampiona?

Šta Dioni donosi Zvezdi i da li je kalibar Lige šampiona?

Nova 06.07.2021
U FK Crvena zvezda nadaju se velikim evropskim zaletima uz novo pojačanje, pošto je dres kluba zadužio francuski napadač Loi Dioni, koji dolazi na jednogodišnju pozajmicu. Posle odlaska Dijega Falčinelija, koji je iz Bolonje takođe bio na… »
Dioni jasan: Cilj je Liga šampiona, nadam se da ću igrati najbolje u karijeri

Dioni jasan: Cilj je Liga šampiona, nadam se da ću igrati najbolje u karijeri

Mozzart sport 06.07.2021
"Gledao sam Crvenu zvezdu u Ligi Evrope prošle sezone. Bio sam impresioniran zato što sam video veoma jaku ekipu", kaže Francuz. Novi napadač Crvene zvezde Loi Dioni nada se da će ove sezone sa Crvenom zvezdom ispuniti najviši cilj, a to je plaman u… »
Dioni zvanično predstavljen: „Cilj je ulazak u Ligu šampiona“!

Dioni zvanično predstavljen: „Cilj je ulazak u Ligu šampiona“!

Hot sport 06.07.2021
Crvena zvezda je danas predstavila veliko pojačanje Luisa Dionija. Reč je o dokazanom francuskom napadaču koji ima zavidno iskustvo u francuskoj ligi gde godinama pruža sjajne partije. Dioni je istakao zadovoljstvo što će sa Crvenom zvezdom imati… »
Gledao sam vas u ligi Evrope, SAD hoću ligu šampiona: Dioni je brz i agresivan, baš kakvog je Deki tražio!

Gledao sam vas u ligi Evrope, SAD hoću ligu šampiona: Dioni je brz i agresivan, baš kakvog je Deki tražio!

Mondo 06.07.2021
Novo pojačanje Crvene zvezde je Lois Dioni i on je zvanično predstavljen u novom klubu. Novo pojačanje Crvene zvezde je Lois Dioni i on je zvanično predstavljen u novom klubu. Francuski napadač Lois Dioni je najnovija akvizicija Crvene zvezde kojim… »
Stanković poručio dragoviću da se Ugojio: Ekspresno mu odgovorio - može u duel (video)

Stanković poručio dragoviću da se Ugojio: Ekspresno mu odgovorio - može u duel (video)

Večernje novosti 06.07.2021
Foto: FK Crvena zvezda Šampion Srbije polako kompletira izgled ekipe za sezonu koja počinje za 10 dana - već 16. jula crveno-beli dokečuju Vojvodinu na svom stadionu na otvaranju Superlige Srbije. Najveće pojačanje ovog leta svakako je… »
Transfer potres na marakani! Zvezda dovela špica za Ligu šampiona, a evo kojim potezima će oduševljavati "delije"! /video/

Transfer potres na marakani! Zvezda dovela špica za Ligu šampiona, a evo kojim potezima će oduševljavati "delije"! /video/

Sportal blic 05.07.2021
je pronašla napadača za novu sezonu u kojoj će prvi cilj biti - juriš na plasman u grupnu fazu Lige šampiona. Loi Dioni, 28-godišnji Francuz, nastupaće do leta 2022. za crveno-bele kao pozajmljeni igrač Anžea, objavio je prvak Srbije. "Dioni će… »
Zvanično: Dioni se priključio ekipi Crvene zvezde (foto/video)

Zvanično: Dioni se priključio ekipi Crvene zvezde (foto/video)

Večernje novosti 05.07.2021
FOTO: FK Crvena zvezda Dioni je stigao na jednogodišnju pozajmicu uz mogućnost otkupa ugovora za 1.200.000 evra. Loi Dioni u Crvenoj zvezdi! Naš klub je završio veliko pojačanje u letnjem prelaznom roku, pošto je na jednogodišnju pozajmicu iz… »

Vesti dana »