Povezane vesti
Nemačka slabo zavrće rukave: Berlin suočen sa masovnim otkazivanjem već vakcinacije protiv korona virusa
Večernje novosti 06.07.2021
Foto: AP Kampanja koja već šest meseci pokušava da podstakne građane na vakcinaciju ima lep slogan: "Nemačka zavrće rukave". Vlada u Berlinu do sada je potrošila 25 miliona evra na plakate, TV-spotove i informacije na internetu, a kampanja je ovih dana… »
Dojče vele: I Nemačka se suočava sa „umorom od vakcinisanja“
Nova 06.07.2021
U nemačkim centrima za vakcinaciju sve češće se otkazuju već dogovoreni termini, a istovremeno se širi zarazna delta varijanta korona virusa, piše DW i postavlja pitanje da li se time dovodi u pitanje zacrtani cilj - kolektivni imunitet. Navodi se da je… »
DW: I Nemačka se suočava sa „umorom od vakcinisanja“
IndeksOnline 06.07.2021
BERLIN – U nemačkim centrima za vakcinaciju sve češće se otkazuju već dogovoreni termini, a istovremeno se širi zarazna delta varijanta korona virusa, piše DW i postavlja pitanje da li se time dovodi u pitanje zacrtani cilj – kolektivni imunitet. Navodi… »
I Nemačka se suočava sa „umorom od vakcinisanja“
Dojče vele 06.07.2021
U nemačkim centrima za vakcinaciju sve češće se otkazuju već dogovoreni termini. Istovremeno, širi se zarazna delta varijanta korona-virusa. Da li se time dovodi u pitanje zacrtani cilj – „kolektivni imunitet“? Kampanja zu pomoće koje se već šest meseci… »
Vesti dana »

Smederevo: Uhapšeno dvoje zbog utaje poreza i falsifikovanja službenih isprava
RTV pre 33 minutajoš 61 povezana

„Ne uzima hranu šesti dan“: Studentu Bogdanu Jovičiću produžen pritvor, zbog čega je počeo štrajk glađu
Danas pre 8 satijoš 20 povezanih

"Biće najveći komemorativni skup": Studenti odgovorili na ruski izveštaj o "srpskom Majdanu"
N1 Info pre 1 satjoš 27 povezanih

Ko će naslediti 200 miliona Roberta Redforda? Još za života odlučio je kome će ostaviti paprenu zaostavštinu
Kurir pre 38 minutajoš 48 povezanih