Povezane vesti

Zakazan mi je carski rez! Mia Borisavljević otkrila kada će se poroditi, pa priznala da li je uplašena!

Zakazan mi je carski rez! Mia Borisavljević otkrila kada će se poroditi, pa priznala da li je uplašena!

Mondo 06.07.2021
Mia Borisavljević otkrila kada će na svet doneti još jednu ćerku. Mia Borisavljević otkrila kada će na svet doneti još jednu ćerku. Mia Borisavljević sa svojim partnerom Bojanom Grujićem nestrpljivo čeka da upozna svoju drugu naslednicu koju… »
Srpska pevačica se porađa za 4 dana: Zakazan carski rez: "Nisam uzbuđena, osećam se kao da idem kod zubara"

Srpska pevačica se porađa za 4 dana: Zakazan carski rez: "Nisam uzbuđena, osećam se kao da idem kod zubara"

Blic 06.07.2021
Pevačica Mia Borisavljević sitno broji do porođaja i trenutka kada će na svet doneti drugu ćerku. - Termin za porođaj mi je u subotu. Nisam uplašena ni uzbuđena, imam osećaj kao da idem kod zubara - rekla je Mia kroz smeh za "24sedam" i dodala da… »
Mia se oglasila pred sam porođaj, otkrila kako se oseća, a muž Bojan je prati u stopu

Mia se oglasila pred sam porođaj, otkrila kako se oseća, a muž Bojan je prati u stopu

Vesti online 06.07.2021
Pevačica Mia Borisavljević spremna je za porođaj, a sada je otkrila kada joj je tačan termin i kad ide u porodilište. – Termin za porođaj mi je u subotu, za samo tri dana. Nisam uplašena ni uzbuđena, imam osećaj kao da idem kod zubara. Zakazan… »

Vesti dana »