Povezane vesti

Avramović po dolasku u Partizan: "Kada vas Željko zovne, ne razmišlja se puno"

Avramović po dolasku u Partizan: "Kada vas Željko zovne, ne razmišlja se puno"

Sportske.net 06.07.2021
Srpski reprezentativac Aleksa Avramović stigao je danas u Patizan. Po dolasku u Humsku, košarkaš nije mogao da sakrije oduševljenje. "Sjajni su utisci. Posle mnogo obavljenih razgovora sa trenerom Željkom Obradovićem shvatio sam da nigde ne bih… »
Avramović: Kada vas pozove najbolji trener Evrope i sveta, ne razmišlja se puno

Avramović: Kada vas pozove najbolji trener Evrope i sveta, ne razmišlja se puno

Sportski žurnal 06.07.2021
Aleksa Avramović, posle razgovora sa Željkom Obradovićem, shvatio gde želi da igra i potpisao dvogodišnji ugovor s Partizanom. Bio je 25. februar, 2018. godine, kada je Aleksandar Đorđević prvi put obukao dres reprezentacije Srbije Aleksi… »
Avramović: Nije dugo trebalo Željku Obradoviću da me ubedi, u radu sa njim ću mnogo napredovati (video)

Avramović: Nije dugo trebalo Željku Obradoviću da me ubedi, u radu sa njim ću mnogo napredovati (video)

Večernje novosti 06.07.2021
FOTO: N. Paraušić Igrač koji je prošlu sezonu proveo u Estudijantesu je sa Partizanom potpisao dvogodišnji ugovor. - Sjajni su utisci, posle mnogo obavljenih razgovora sa Željkom Obradovićem shvatio sam da nigde ne bih mogao da napredujem kao u… »
Avramović o dolasku u Partizan: Nigde ne bih napredovao više kao u radu sa Obradovićem

Avramović o dolasku u Partizan: Nigde ne bih napredovao više kao u radu sa Obradovićem

Mozzart sport 06.07.2021
"Kada vas zovne najbolji trener Evrope i sveta, ne razmišlja se puno" Prve utiske posle potpisivanja dvogodišnjeg ugovora sa Partizanom, reprezentativac Srbije Aleksa Avramović izneo je za klupsku televiziju. Otkrio je šta je bilo presudno da potpiše… »
Avramović nakon potpisa: ‘Predstavio mi je projekat! Verujem mu!’

Avramović nakon potpisa: ‘Predstavio mi je projekat! Verujem mu!’

Hot sport 06.07.2021
Avramović se raduje radu sa Željko Obradovićem! Iako je povezivan sa Crvenom zvezdom, Aleksa Avramović je potpisao ugovor sa Partizanom. On će nositi ‘crno-beli’ dres naredne dve sezone! ‘Posle razgovora sa trenerom Željkom Obradovićem… »
Kad te zove najbolji trener - ne razmišljaš puno! Kako je Aleksa odabrao Partizan - Željko mi je predstavio projekat...

Kad te zove najbolji trener - ne razmišljaš puno! Kako je Aleksa odabrao Partizan - Željko mi je predstavio projekat...

Mondo 06.07.2021
Prvi intervju Alekse Avramovića po potpisivanju ugovor sa Partizanom. Jasno je da je Željko Obradović imao krucijalnu ulogu... Prvi intervju Alekse Avramovića po potpisivanju ugovor sa Partizanom. Jasno je da je Željko Obradović imao krucijalnu… »
Avramović: Kad zove najbolji trener ikada – ne razmišlja se

Avramović: Kad zove najbolji trener ikada – ne razmišlja se

Nova 06.07.2021
Novi košarkaš Partizana Aleksa Avramović otkrio je da je Željko Obradović najveći razlog što je došao u tim crno-belih. On je predstavljen u utorak kao drugo pojačanje za novu sezonu posle Kevina Pantera. „Sjajni su utisci, posle mnogobrojnih… »
Bjelica odbio ponude partizana! Ništa od "bombe": Miljenik navijača Zvezde ne ide kod Obradovića!

Bjelica odbio ponude partizana! Ništa od "bombe": Miljenik navijača Zvezde ne ide kod Obradovića!

Mondo 06.07.2021
Srpski reprezentativac Nemanja Bjelica ne pojačava na kraju Partizan. Srpski reprezentativac Nemanja Bjelica ne pojačava na kraju Partizan. Partizan je angažovanjem Željka Obradovića najavio da će imati moćan tim u narednoj sezoni, a to potvrđuju… »
Bomba! Partizan dovodi reprezentativca Srbije: Panter, pa Aleksa - Željko pravi moćan tim!

Bomba! Partizan dovodi reprezentativca Srbije: Panter, pa Aleksa - Željko pravi moćan tim!

Mondo 06.07.2021
Partizan dovodi i drugo pojačanje ovog leta, a to bi trebalo da bude Aleksa Avramović. Partizan dovodi i drugo pojačanje ovog leta, a to bi trebalo da bude Aleksa Avramović. Partizan je angažovanjem Željka Obradovića za trenera jasno pokazao kakve… »

Vesti dana »