Povezane vesti

Tara precrtala Ša, progovorila o novom dečku: i da li ulazi u "Zadrugu 5": "Pomaže mi da prebrodim ovo"

Tara precrtala Ša, progovorila o novom dečku: i da li ulazi u "Zadrugu 5": "Pomaže mi da prebrodim ovo"

Blic 06.07.2021
Nakon što je reper Nenad Aleksić Ša priznao da i dalje voli bivšu suprugu Ivanu, koju je prevario sa Tarom, sada je Simova otkrila da li postoji drugi muškarac u njenom životu. - Što se tiče emocija, tu sam na pauzi. Momak ne postoji, ali postoji… »
Tara našla novog dečka?! Ša plače za Ivanom u rijalitiju, njoj pomaže drugi muškarac - "Videćemo šta će tu da bude"

Tara našla novog dečka?! Ša plače za Ivanom u rijalitiju, njoj pomaže drugi muškarac - "Videćemo šta će tu da bude"

Mondo 06.07.2021
Tara Simov navodno ima podršku "drugog muškarca" da prebrodi raskid s Nenadom Aleksićem Ša. Tara Simov navodno ima podršku "drugog muškarca" da prebrodi raskid s Nenadom Aleksićem Ša Bivša zadrugarka, a odnedavno i devojka Nenada Aleksića Ša… »
Postoji drugi momak, Ša me više ne zanima! Tara Simov žestoko izvređala Nenada, a otkrila i sve o ulasku u Zadrugu 5!

Postoji drugi momak, Ša me više ne zanima! Tara Simov žestoko izvređala Nenada, a otkrila i sve o ulasku u Zadrugu 5!

Alo 06.07.2021
Ona je imala interesantan komentar kada je reč o Nenadu Aleksiću Ša. Bivša zadrugarka Tara Simov, otkako je izašla iz rijalitija, i te kako privlači pažnju svojim izjavama i objavama na društvenim mrežama. Nakon što je Nenad Aleksić Ša priznao… »

Vesti dana »