Povezane vesti

Platio sam kaznu 50.000 evra, ispao sam majmun! Ša besan jer je Tara našla novog dečka! (video)

Platio sam kaznu 50.000 evra, ispao sam majmun! Ša besan jer je Tara našla novog dečka! (video)

Mondo 06.07.2021
Nenad Aleksić Ša odgovarao na pitanja bivših učesnika Zadruge - rekao da se "Tara pere od njega, a on joj platio kaznu 50.000 evra!" Nenad Aleksić Ša odgovarao na pitanja bivših učesnika Zadruge - rekao da se "Tara pere od njega, a on joj platio… »
(Video) Bora santana vodio ljubav sa rođenom sestrom svoje devojke: Priznao sve! Kemezova očajna, pometnja u rijalitiju

(Video) Bora santana vodio ljubav sa rođenom sestrom svoje devojke: Priznao sve! Kemezova očajna, pometnja u rijalitiju

Blic 06.07.2021
Danas finalistima "Zadruge 4" pitanja postavljaju bivši cimeri, a Nataša Radan postavila je pitanje Bori Santani. - Zašto ne priznaš Milici sve i ne ispričaš sve o odnosu sa Mirelom? - Ja sam sve priznao i rekao šta je bilo tu. Jedva čekam da… »
Tara me pravi majmunom! Ša ključa od besa, konačno otkrio šta misli o ljubavnici posle svega: Platio sam 50.000 evra, ona…

Tara me pravi majmunom! Ša ključa od besa, konačno otkrio šta misli o ljubavnici posle svega: Platio sam 50.000 evra, ona…

Alo 06.07.2021
"Ne perem se od Tare, nijedne sekunde se nisam prao od Tare", istakao je reper. Danas finalistima "Zadruge 4" pitanja postavljaju bivši cimeri. Nataša Radan postavila je pitanje Nenadu Aleksiću Ša. - Ša, vidi se da se pereš od Tare. I sam znaš da… »
Ludilo u emisiji uživo Ovo niko nije očekivao, Mina priznala da voli Mensura, Car kipti od besa

Ludilo u emisiji uživo Ovo niko nije očekivao, Mina priznala da voli Mensura, Car kipti od besa

Alo 06.07.2021
"Da li je normalno da ti tuče neko ćerku i da se ti čuješ sa njim", začudila se Nadica, na osnovu onoga što je Mina ranije pričala. Naredno pitanje u emisiji "Pitanja starih zadrugara" postavio je Stefan Šebez, a bilo je upućeno Mini Vrbaški. -… »
Spomenula tomovića! Bivša zadrugarka pitanjem napravila opštu pometnju u Zadruzi, Stefan i Jovana ne znaju gde biju!

Spomenula tomovića! Bivša zadrugarka pitanjem napravila opštu pometnju u Zadruzi, Stefan i Jovana ne znaju gde biju!

Alo 06.07.2021
Strasti se ne stišavaju u nedelji pred finale. Naredno pitanje u emisiji " Pitanja starih zadrugara" postavila je Nataša Radan, a bilo je upućeno Stefana Karića. Zašto si prećutao Jovani ono zašta si rekao da ćeš raskinuti, ako se ispostavi kao… »
Gotovo je, Ša pred milionima priznao svoju najveću laž Reper otkrio sve nakon što ga je Ivana Šašić raskrinkala

Gotovo je, Ša pred milionima priznao svoju najveću laž Reper otkrio sve nakon što ga je Ivana Šašić raskrinkala

Alo 06.07.2021
"Da želim da zavaram narod, bio bih tako profi rijaliti igrač. Jesam lagao, oduvek sam voleo Taru", dodao je reper. Naredno pitanje u emisiji "Pitanja starih zadrugara" postavila je Ivana Šašić, a bilo je upućeno Nenadu Aleksiću Ša. Pitanje za… »

Vesti dana »