Povezane vesti

Kvalifikacije za LŠ: Budućnost kao po trnju u Finskoj, Ferencvaroš završio posao

Mozzart sport 06.07.2021
Podgoričani dobro prošli sa porazom od 3:1. Kako je delovalo posle 15 minuta igre, Budućnost je odlično prošla u Finskoj u prvoj utakmici kvalifikacija za Ligu šampiona. Crnogorski prvak je izgubio od Helsinkija sa 3:1, pa ima kakvu-takvu šansu da… »
Kvalifikacije za LŠ - Ferencvaroš za šest minuta do tri gola, Budućnost nemoćna protiv Helsinkija

Sportske.net 06.07.2021
Odigrana su tri meča prve runde kvalifikacija za Ligu šampiona. U prvom meču Ferencavaroš slavio je protiv Prištine u Budimpešti rezultatom 3:0. Mađarski tim poveo je golom Nguena tek u 71. minutu, da bi vodstvo duplirao Mae samo tri minuta… »