Povezane vesti

"Kada je Lokateli promašio prvi: Penal..." Junak Italije, Federiko Kijeza, otkrio kako su "azuri" dobili Špance u drami!

"Kada je Lokateli promašio prvi: Penal..." Junak Italije, Federiko Kijeza, otkrio kako su "azuri" dobili Špance u drami!

Sportal blic 07.07.2021
Fudbalska reprezentacija Italije plasirala se u finale EURO 2020, a njen junak, Federiko Kijeza, jedva je dolazio do reči posle drame na "Vembliju". Azuri su, posle 1:1, savladali Španiju boljim izvođenjem jedaneasteraca - 4:2, a Kijeza je bio strelac… »
Posle poraza od Italije, Španija ostaje bez kapitena: Ne znam hoću li i dalje igrati…

Posle poraza od Italije, Španija ostaje bez kapitena: Ne znam hoću li i dalje igrati…

Vesti online 07.07.2021
Fudbalska reprezentacija Španije poražena je u polufinalu Evropskog prvenstva od Španije, a posle meča fudbaler te zemlje, Serhio Buskets, dodatno je uznemirio navijače najavom da neće više igrati za nacionalni tim. – Ne znam da li ću i dalje… »
Kjeza: Verovali smo i kada je Lokateli promašio penal

Kjeza: Verovali smo i kada je Lokateli promašio penal

N1 Info 07.07.2021
Fudbalska reprezentacija Italije plasirala se u finale Evropskog prvenstva pobedom nad Španijom posle penala, a strelac jedinog gola u regularnom toku susreta bio je Federiko Kjeza, koji je proglašen i igračem meča. Posle duela istakao je da je veliko… »
Buskets: Da li ću i dalje igrati za Španiju? Ne znam…

Buskets: Da li ću i dalje igrati za Španiju? Ne znam…

N1 Info 07.07.2021
Fudbalska reprezentacija Španije okončala je učešće na Evropskom prvenstvu porazom od Italije u polufinalu posle izvođenja penala, a kapiten „Furije“ Serhio Buskets ne zna da li će nastaviti sa nastupima za selekciju koju predvodi Luis Enrike… »
Donaruma o rečima Sirigua, Kjeza posvetio trijumf Spinacoli, Bonući bez dileme: Najteži meč karijere

Donaruma o rečima Sirigua, Kjeza posvetio trijumf Spinacoli, Bonući bez dileme: Najteži meč karijere

Mozzart sport 07.07.2021
Italijani su u finalu. Italija je u finalu Evropskog prvenstva! Samo tri godine posle istorijskog debakla i izostanka s Mundijala posle 60 godina, Roberto Manćini napravio je čudo sa ekipom Italije bez ijedne prave superzvezde i odveo je u finale prvi… »
EURO 2020: Italija posle penala u finalu Evropskog prvenstva, Morata tragičar za Španiju

EURO 2020: Italija posle penala u finalu Evropskog prvenstva, Morata tragičar za Španiju

Danas 06.07.2021
Fudbaleri Italije igraće u finalu Evropskog prvenstva. Azuri su posle penal drame na londonskom stadionu Vembli pobedili selekciju Španije sa 5:3. U regularnom toku meča rezultat je bio 1:1. Junak pobede Italijana bio je golman Đanluiđi Donaruma koji… »

Vesti dana »