Povezane vesti

Dragović: Srećan sam u Zvezdi

Dragović: Srećan sam u Zvezdi

Sportski žurnal 07.07.2021
Iskusni štoper odradio prvi trening i osvrnuo se na prvenstvo Evrope. Crvena zvezda je dočekala najveće letnje pojačanje, a Aleksandar Dragović juče odradio prvi trening sa novim saigračima. Odlični štoper bi debi mogao da zabeleži sutra na… »
Dragović posle prvog treninga u zvezdi: „Ekipa me je sjajno prihvatila“ (video)

Dragović posle prvog treninga u zvezdi: „Ekipa me je sjajno prihvatila“ (video)

Hot sport 07.07.2021
Fudbaleri Crvene zvezde se nalaze na pripremama u Austriji, a timu se pridružio i štoper Aleksandar Dragović, koji je izrazio zadovoljstvo što je napokon sa crveno-belima. Dragović je istakao da se sjajno uklopio sa saigračima na samom startu… »
Blistao na euro, pa pravac Zvezda! Svi su ga dugo čekali, ali sada je tu: Dragović odradio prvi trening u crveno-belom: "Bio…

Blistao na euro, pa pravac Zvezda! Svi su ga dugo čekali, ali sada je tu: Dragović odradio prvi trening u crveno-belom: "Bio…

Sportal blic 07.07.2021
Odavno je dogovor postignut, ali zbog učešća reprezentacije na odužio se dolazak u . Stigao je, konačno, u ponedeljak i dan kasnije, šestog julskog dana, odradio prvi trening sa novim saigračima. - Sve je sjajno. Ekipa me je prihvatila fenomenalno… »
Kad napraviš prvu grešku - odmah te psuju i pljuju! Dragović nervozan po dolasku u Zvezdu: Znao sam samo dvojicu...

Kad napraviš prvu grešku - odmah te psuju i pljuju! Dragović nervozan po dolasku u Zvezdu: Znao sam samo dvojicu...

Mondo 07.07.2021
Novi štoper Crvene zvezde Aleksandar Dragović priključio se saigračima na pripremama u Austriji. Novi štoper Crvene zvezde Aleksandar Dragović priključio se saigračima na pripremama u Austriji. Crvena zvezda je praktično već završila prelazni… »
Dragović nakon prvog treninga u zvezdi: Ekipa me je fenomenalno prihvatila, sve je sjajno

Dragović nakon prvog treninga u zvezdi: Ekipa me je fenomenalno prihvatila, sve je sjajno

Večernje novosti 07.07.2021
FOTO: FK Crvena zvezda Reprezentativac Austrije je istakao da su ga svi fenomanalno prihvatili. - Sve je sjajno. Ekipa me je prihvatila fenomenalno. Bio sam malo nervozan jer nisam znao kakvi su igrači. Znao sam Borjana i Degeneka od ranije, ali je sve… »

Vesti dana »