Povezane vesti

Nenad Aleksić Ša ima plan sa Ivanom! Moli Boga da da ona sačeka nakon Zadruge!

Nenad Aleksić Ša ima plan sa Ivanom! Moli Boga da da ona sačeka nakon Zadruge!

Svet & Skandal 07.07.2021
Tek sad vidi šta je izgubio! Kako SCANDAL! saznaje Ša se mnogo pokajao zbog javne prevare sa Tarom, pa pred sam kraj rijalitija samo priča o ženi Ivani i moli Boga da je vrati. – Ša bi sve dao da mu se Ivana vrati i da mu sve oprosti – započinje… »
Izgubio sam 200.000 evra: Nenad Aleksić Ša uplašen pred finale - krećem od nule, ovde sam na sigurnom! (video)

Izgubio sam 200.000 evra: Nenad Aleksić Ša uplašen pred finale - krećem od nule, ovde sam na sigurnom! (video)

Mondo 07.07.2021
Finale Zadruge se bliži, pa Nenad Aleksić Ša sve više strahuje od izlaska. Finale Zadruge se bliži, pa Nenad Aleksić Ša sve više strahuje od izlaska. Reper Nenad Aleksić Ša prisetio se svega što je doživeo u Zadruzi za proteklih 10 meseci, a… »
"Izgubio sam: 200.000 evra" Nenad Aleksić Ša uplašen pred izlazak iz "Zadruge" otkrio sve: "Krećem od nule"

"Izgubio sam: 200.000 evra" Nenad Aleksić Ša uplašen pred izlazak iz "Zadruge" otkrio sve: "Krećem od nule"

Blic 07.07.2021
Reper Nenad Aleksić Ša tokom prethodnih 10 meseci provedenih u "Zadruzi" privlačio je pažnju javnosti svojim ponašanjem. Prvo je prevario suprugu Ivanu sa starletom Tarom Simov, a pred sam kraj rijalitija se pokao zbog svega što joj je uradio, te je… »
Izgubio sam 200.000 evra u zadruzi! Hit izjava repera: Ivana treba da mi oprosti kao čoveku! Ša Od Tare želi samo jednu…

Izgubio sam 200.000 evra u zadruzi! Hit izjava repera: Ivana treba da mi oprosti kao čoveku! Ša Od Tare želi samo jednu…

Alo 07.07.2021
"Dobro je pa imam još love da uživam. Krećem od nule sa životom, muzika je tu", dodao je Aleksić. Nenad Aleksić Ša odvojio se sa Franom Pujasom i Milanom Jankovićem Čorbom i sumirao svoj učešće i stvari koje su mu se desile za 10 meseci. -… »

Vesti dana »