Povezane vesti

Tomanović: Ništa neočekivano oko virusa Zapadnog Nila, nema razloga za zabrinutost

Tomanović: Ništa neočekivano oko virusa Zapadnog Nila, nema razloga za zabrinutost

Novi magazin 07.07.2021
Dekan Biološkog fakulteta Željko Tomanović rekao je danas da "nije ništa novo i neočekivano" što je u Srbiji, u julu virus Zapadnog Nila detektovan kod komaraca i da građani nemaju razloga za zabrinutost. Tomanović je rekao agenciji Beta da se taj… »
Tomanović o virusu Zapadnog Nila: Opasniji su kućni komarci

Tomanović o virusu Zapadnog Nila: Opasniji su kućni komarci

Nova 07.07.2021
Dekan i profesor Biološkog fakulteta Željko Tomanović je izjavio da je jul mesec kada je uobičajeno da virus Zapadnog Nila bude detektovan u komarcima, ističući da virus ne prenose rečni komarci već da se treba fokusirati na kućne. „Sam… »
Tomanović: Rečni komarci ne prenose virus Zapadnog Nila

Tomanović: Rečni komarci ne prenose virus Zapadnog Nila

Nova 07.07.2021
Dekan i profesor Biološkog fakulteta Željko Tomanović je izjavio da je jul mesec kada je uobičajeno da virus Zapadnog Nila bude detektovan u komarcima, ističući da virus ne prenose rečni komarci već da se treba fokusirati na kućne. „Sam… »
Rečni komarci ne prenose groznicu Zapadnog Nila već kućni! Dekan Biološkog fakulteta o virusu koji se pojavio u Beogradu

Rečni komarci ne prenose groznicu Zapadnog Nila već kućni! Dekan Biološkog fakulteta o virusu koji se pojavio u Beogradu

Mondo 07.07.2021
Dekan Biološkog fakulteta Željko Tomanović savetuje kako se zaštititi od virusa Zapadnog Nila. Dekan Biološkog fakulteta Željko Tomanović savetuje kako se zaštititi od virusa Zapadnog Nila. Dekan i profesor Biološkog fakulteta Željko Tomanović… »
Profesor Biološkog fakulteta: Rečni komarci ne prenose virus Zapadnog Nila

Profesor Biološkog fakulteta: Rečni komarci ne prenose virus Zapadnog Nila

N1 Info 07.07.2021
Dekan i profesor Biološkog fakulteta Željko Tomanović je izjavio za N1 da je jul mesec kada je uobičajeno da virus Zapadnog Nila bude detektovan u komarcima, ističući da virus ne prenose rečni komarci već da se treba fokusirati na kućne. „Sam… »

Vesti dana »