Povezane vesti

Ostaće upisano da je Podgorica usvajanjem rezolucije o Srebrenici pretekla Prištinu

Ostaće upisano da je Podgorica usvajanjem rezolucije o Srebrenici pretekla Prištinu

Politika 07.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, povodom najave usvajanja rezolucije o Srebrenici u kosovskoj skupštini, rekao je danas da je upozoravao na to, i naglasio da jedino iznenađenje to da je Podgorica u tome bila „revnosija” i brža od Prištine… »
Predsednik o deklaraciji Prištine o Srebrenici i o vojsci Kosova: Nemam strah od vojske, ali me brine

Predsednik o deklaraciji Prištine o Srebrenici i o vojsci Kosova: Nemam strah od vojske, ali me brine

RTV 07.07.2021
BEOGRAD - Povodom usvajanja rezolucije o Srebrenici u kosovskoj skupštini, predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da je upozoravao na to, i naglasio da jedino iznenađenje to da je Podgorica u tome bila „revnosnija“ i brža od Prištine. Vučić… »
Prst u oko Beogradu

Prst u oko Beogradu

Vesti online 07.07.2021
Priština ne prestaje sa provokacijama! Kosovski parlament usvojio je rezoluciju o navodnom genocidu u Srebrenici, i to baš na dan kada su u Briselu nastavljeni razgovori Beograda i Prištine na tehničkom nivou. Mnogi ocenjuju da to nije slučajnost, a… »
Vučić: Ne brine me takozvana vojska Kosova, već mogući incidenti

Vučić: Ne brine me takozvana vojska Kosova, već mogući incidenti

RTS 07.07.2021
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je da ne strahuje od formiranja takozvane vojske Kosova jer su, kako je istakao, dosta slabiji od nas i ne mogu da nas ugroze. Vučić je istakao da ga brine svaka incidentna situacija jer bi to, kako kaže, bio problem… »
Vučić o rezolucijama o genocidu: Politička iživljavanja nad Srbima

Vučić o rezolucijama o genocidu: Politička iživljavanja nad Srbima

Slobodna Evropa 07.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da očekuje sve više rezolucija u parlamentima u regionu koje osuđuju genocid u Srebrenici. Komentarišući usvajanje rezolucije o Srebrenici u skupštini Kosova, Vučić je izjavio novinarima da je to… »
Vučić očekuje „poplavu rezolucija: Iživljavanje nad Srbima

Vučić očekuje „poplavu rezolucija: Iživljavanje nad Srbima

Nova 07.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vućić izjavio je da se može očekivati "poplava" rezolucija u gotovo svim parlamentima u okruženju, "da se pokaže da su Srbi počinili genocid". Takva rezolucija usvojena je danas u kosovskoj Skupštini, a Vučić je tim… »
Bruka i sramota! Vučić o rezoluciji o Srebrenici: U istoriji će ostati upamćeno da je Podgorica pretekla Prištinu!

Bruka i sramota! Vučić o rezoluciji o Srebrenici: U istoriji će ostati upamćeno da je Podgorica pretekla Prištinu!

Pravda 07.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, povodom najave usvajanja Rezolucije o Srebrenici u kosovskoj skupštini, rekao je danas da je upozoravao na to, i naglasio da jedino iznenađenje to da je Podgorica u tome bila "revnosija" i brža od Prištine… »

Vesti dana »