Povezane vesti

Uginula roda Malena, Klepetan ostao bez ljubavi svog života

Uginula roda Malena, Klepetan ostao bez ljubavi svog života

Radio 021 07.07.2021
Roda Malena je uginula, a Klepetan je ostao sam. Ljubavnu priču Malene i Klepetana, o kojima je snimljen film Starac i roda, Hrvatska i svet prate već 19 godina. Priča o dirljivom odnosu dve rode odavno je prešla granice Hrvatske. Sve je počelo još… »
Voleli su se punih 18 godina, a sada je ljubavi o kojoj su svi pričali i definitvno ugašena: posle Klepetana preminula i roda…

Voleli su se punih 18 godina, a sada je ljubavi o kojoj su svi pričali i definitvno ugašena: posle Klepetana preminula i roda…

Noizz 07.07.2021
Ceo region je godinama pratio ljubav dve divne životinje, roda Klepetana i Malene koji su 18 godina bili zajedno. On je svakog proleća iz Južnoafričke Republike leteo hiljadama kilometara da bi došao do nje u Brodsku Varoš u Hrvatskoj jer Malena… »
Tužan kraj ljubavi Klepetana i Malene

Tužan kraj ljubavi Klepetana i Malene

Nova 07.07.2021
Ljubav Klepetana i Malene, roda za koje zna ceo Balkan, tužno je završena jer je Malena uginula u domu Stjepana Vokića u Brodskoj Varoši. Ljubavna priča Male i Klepetana iz godine u godinu privlačila je sve više ljudi i obišla svet, a bila je… »
Uginula Malena Kraj ljubavne priče roda Malene i Klepetana

Uginula Malena Kraj ljubavne priče roda Malene i Klepetana

Alo 07.07.2021
Sve je počelo 2002. godine kad je Malena, roda slomljenog krila, ljubav svog života pronašla u Klepetanu, koji joj se svake godine od tada verno vraćao iz Afrike u Slavonski Brod. Ljubavna priča roda Malene i Klepetana, koja je davno obišla svet… »
Uginula roda Malena, Klepetan ostao bez ljubavi svog života

Uginula roda Malena, Klepetan ostao bez ljubavi svog života

N1 Info 07.07.2021
Uginula je roda Malena. „Jedanaest dana nije jela, pokušao sam da je hranim, bila je tu kod mene u kući… Klepetan je ostao tu, ali ne želi u gnezdo. On i dalje misli da je ona negde, jako mi je teško. Imala je to slomljeno krilo već dugo i eto…… »
Sada je zaista kraj ljubavi o kojoj je pričao svet: Uginula roda Malena "Na krilu prijateljice je zauvek sklopila oči"

Sada je zaista kraj ljubavi o kojoj je pričao svet: Uginula roda Malena "Na krilu prijateljice je zauvek sklopila oči"

Blic 07.07.2021
Najomiljenija roda regiona, Malena, uginula je danas u domu Stjepana Vokića u Brodskoj Varoši. Ljubavna saga nje i Klepetana, trajala je 28 godina zbog čega su milioni ljudi širom sveta jedva čekali trenutak kada će "Klepo", kako mu je Stejepan… »

Vesti dana »