Povezane vesti

Novak Đoković nakon plasmana u polufinale: Jurim istoriju i to je velika inspiracija za mene!

Novak Đoković nakon plasmana u polufinale: Jurim istoriju i to je velika inspiracija za mene!

Večernje novosti 07.07.2021
FOTO: Tanjug Odmah nakon meča Novak je analizirao duel. - Ovo nije bio loš meč. Počeo sam dobro. U prvih šest gemova bilo je sve kako treba. U drugom i trećem setu imao sam po jedan brejk, dovoljno za pobedu. Svaka čast Martonu koji je odigrao… »
Pitali Novaka „Hačanov ili Šapovalov“ u polufinalu: Pobeda

Pitali Novaka „Hačanov ili Šapovalov“ u polufinalu: Pobeda

Nova 07.07.2021
Najbolji teniser planete Novak Đoković bio je veoma dobro raspoložen posle pobede nad Martonom Fučovičem u četvrtfinalu Vimbldona. Đoković je u sredu popodne slavio sa 6:3, 6:4 i 6:4, ali nije imao nimalo lak zadatak protiv mađarskog predstavnika… »
Našli "manu" Đokoviću, a onda je usledila luda serija tvitova, sme li neko još da se oglasi?

Našli "manu" Đokoviću, a onda je usledila luda serija tvitova, sme li neko još da se oglasi?

Sportske.net 07.07.2021
Novak Đoković je stigao do četvrtfinala Vimbldona i tamo će igrati protiv Martina Fušoviča, a mnogima je zasmetalo to što nije igrao protiv tenisera iz Top 10 na ovom turniru, isticali su i da ima lagan žreb. Naravno, usledila je serija tvitova i… »

Vesti dana »