Povezane vesti

Kao i uvek, bez dlake na jeziku: Čović o ‘haosu’ koji Partizan pravi, a zatim se dotakao o ‘vrbovanju’…

Kao i uvek, bez dlake na jeziku: Čović o ‘haosu’ koji Partizan pravi, a zatim se dotakao o ‘vrbovanju’…

Hot sport 07.07.2021
Nebojša Čović je govorio o aktuelnim dešavanjima u srpskoj košarci. Predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović dotakao se teme o budžetima srpskih klubova, a potom je govorio i o problemima u našoj košarci. Poznato je da je ekipa sa Malog… »
Čović otkrio panterovu platu iz zvezde: Mi nismo CSKA, nema aviona i kamiona! Ne znam da li ostajem…

Čović otkrio panterovu platu iz zvezde: Mi nismo CSKA, nema aviona i kamiona! Ne znam da li ostajem…

Mondo 07.07.2021
Predsednik crveno-belih o klupskim izborima, krahu reprezentacije, epizodi Kevina Pantera u Zvezdi... Predsednik crveno-belih o klupskim izborima, krahu reprezentacije, epizodi Kevina Pantera u Zvezdi... Izbori u KK Crvena zvezda trebalo bi da budu… »
Čović o Partizanovom Panteru, koliko je zarađivao u Zvezdi?

Čović o Partizanovom Panteru, koliko je zarađivao u Zvezdi?

Sportske.net 07.07.2021
U jeku Partizanovih spektakularnih pojačanja, a danas je predstavljeno još jedno, predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović gostovao je na TV B92 u emisiji ''Fokus''. On se osvrnuo na transfer bivšeg Zvezdinog košarkaša Kevina Pantera u Partizan i… »
Čović oštro o KSS i Panterovoj plati: Kod nas je igrao za 30.000 mesečno, nismo mi CSKA

Čović oštro o KSS i Panterovoj plati: Kod nas je igrao za 30.000 mesečno, nismo mi CSKA

Mozzart sport 07.07.2021
Prvi čovek Crvene zvezde Nebojša Čović govorio je o brojnim temama tokom gostovanja u emisiji Fokus na televiziji B92. Nebojša Čović je gostujući na B92 govorio o neuspehu srpske reprezentacije u kvalifikacijama za Olimpijske igre, problemima u… »

Vesti dana »