Povezane vesti
Foto klub Kragujevac najbolji u Srbiji
RTK 08.07.2021
Foto klub Kragujevac je proglašen za najbolji foto klub u Srbiji za 2020. godinu. Ovu odluku doneo je Upravni odbor Foto saveza Srbije, nakon sumiranja rezultata uspešnosti klubova u zemlji za proteklu godinu, a Kragujevčani su ovu titulu poneli treći… »
Foto klub Kragujevac najbolji u Srbiji treću godinu za redom
Pressek 08.07.2021
Foto klub Kragujevac je proglašen za najbolji foto klub u Srbiji za 2020. godinu. Kragujevčani su ovu titulu poneli treći put zaredom. Za najbolji foto klub u državi su, da podsetimo, bili su proglašeni 2018. i 2019. godine. Iza Kragujevčana ove… »
Svaka čast majstori! Foto klub Kragujevac- najbolji u Srbiji 2020
U centar 08.07.2021
Foto klub Kragujevac je proglašen za najbolji foto klub u Srbiji za 2020. godinu. Ovu odluku doneo je Upravni odbor Foto saveza Srbije (FSS) nakon sumiranja rezultata uspešnosti klubova u zemlji za proteklu godinu a Kragujevčani su ovu titulu poneli… »
Vesti dana »

BLOG UŽIVO Novosadski studenti danas šetaju do sedišta Tužilaštva i BIA: Prosvetni radnici protestuju ispred Školske uprave
Nova pre 26 minutajoš 6 povezanih

"Duboko žalim zbog odluke SAD" Fon der Lajen: Carine su loše za preduzeća i potrošače Amerike i EU!
Kurir pre 2 satajoš 15 povezanih

Šta bi stavljanje projekta „Jadar“ na listu strateških projekata u EU značilo za Srbiju?
Danas pre 2 satajoš 3 povezane