Povezane vesti
Kon: Virus se promenio, treba da se dozovemo pameti
Glas Zaječara 08.07.2021
U Srbiji je počeo porast broja novoobolelih od korona virusa, koji će se pretvoriti u talas, a brojevi će nastaviti da rastu, izjavio za TV Prva član Kriznog štaba, epidemiolog Predrag Kon. On je rekao da ćemo se postepeno opet navići na trocifrene… »
Kon: Virus se promenio, postao je više prenosiv; trebalo bi da se dozovemo pameti (video)
Prva 08.07.2021
U Srbiji je počeo da raste broj novoobolelih korona virusom, a prema rečima dr Predraga Kona, takav trend će se nastaviti. Član Kriznog štaba je gostujući u Jutru rekao da ćemo se postepeno opet navići na trocifrene brojeve, koji nas čekaju i u narednim… »
Nijedan zaražen indijac Kon: To pokazuju rezultati Gradskog Zavoda za javno zdravlje
Alo 08.07.2021
Nijedan indijac sa kovidom u Beogradu, sva okupljanja rizik za nevakcinisane. Epidemiolog Predrag Kon rekao je da u Gradskom zavodu za javno zdravlje za sada nije prijavljen nijedan slučaj zaraze kovidom kod Indijaca. U Srbiji je zabeležen povećan broj… »
Vesti dana »

Gradjani Beograda mogu da odahnu, avio-bomba iz Drugog svetskog rata bezbedno uklonjena – sledi uništenje u Deliblatskoj peščari (FOTO)(VIDEO)
RINA pre 12 minutajoš 47 povezanih

Putin i Tramp se sastaju 15. avgusta: Na stolu razmena teritorija u Ukrajini
Vreme pre 27 minutajoš 72 povezane

Vremenska prognoza za Srbiju: Sunčano i veoma toplo, temperature do 37 stepeni
Serbian News Media pre 1 satjoš 17 povezanih

Počela isporuka pomoći poljoprivrednicima koji su pretrpeli štetu u požarima
Danas pre 22 minutajoš 10 povezanih