Povezane vesti

Sloba Radanović: Odvukao sam momka koji je napao radnice teretane (VIDEO)

Sloba Radanović: Odvukao sam momka koji je napao radnice teretane (VIDEO)

Vesti online 08.07.2021
Pevač Sloba Radanović, koji se umešao u tuču i pokušao da zaštiti radnicu teretane “Ahilej” koju je napao posetilac. On je rekao da mu je žao što incident nije video ranije, kako bi sprečio nemili događaj. Da podsetimo, U.R. (19) uhapšen je… »
(Video) Radnicu tukao nasilnik iz teretene: Sloba Radanović je spasio: "Izvukao sam ga napolje"

(Video) Radnicu tukao nasilnik iz teretene: Sloba Radanović je spasio: "Izvukao sam ga napolje"

Blic 08.07.2021
Pevač Sloba Radanović bio je prisutan u teretani u kojoj je muškarac U.R. (19) fizički nasrnuo na radnicu. On je, naime, odmah reagovao i nasilnika sklonio od devojke. - Rekao sam već, verujte mi nisam ja tu nikakav heroj. To bih uradio za bilo koga… »
Čuo sam vrisak radnice: Sloba o incidentu u teretani

Čuo sam vrisak radnice: Sloba o incidentu u teretani

Nova 08.07.2021
Svedok užasavajuće scene koja se odigrala u jednoj beogradskoj teretani bio je pevač Sloba Radanović, koji je odmah reagovao kako bi sprečio siledžiju da povredi radnicu za pultom. Radanović je za Nova.rs ispričao šta se tačno dogodilo: „Bio… »
Oglasio se Sloba Radanović: Prišao sam nasilniku koji je napao radnicu i izveo ga napolje! (video)

Oglasio se Sloba Radanović: Prišao sam nasilniku koji je napao radnicu i izveo ga napolje! (video)

Večernje novosti 08.07.2021
Foto ATA images Slobodan je, naime, bio taj koji je izvesnog dečka U.R. sklonio od devojke i izveo iz teretane. - Bio sam u drugoj sali kada sam čuo neki vrisak. Došao sam do tog pulta, nisam znao šta se dešava. Momak je stajao na sredini, nastavio… »

Vesti dana »