Povezane vesti

Nenad Aleksić Ša očekivao da će mu se Tara Simov zahvaliti za 50 hiljada evra (VIDEO)

Nenad Aleksić Ša očekivao da će mu se Tara Simov zahvaliti za 50 hiljada evra (VIDEO)

Vesti online 08.07.2021
Nenad Aleksić Ša i Filip Car legli su pored bazena kako bi porazgovarali o devojkama i onome što im ne da mira. Ša je priznao da mu je bilo žao što mu se Tara nije zahvalila zbog novca koji je izdvojio za nju. – Sve što sam uradio za nju, uradio… »
Seo sam da se ne srušim! Slošilo mu se kad je video taru: Ša priznao da je očekivao da mu kaže samo jednu reč, ali nije!

Seo sam da se ne srušim! Slošilo mu se kad je video taru: Ša priznao da je očekivao da mu kaže samo jednu reč, ali nije!

Mondo 08.07.2021
Nenad Aleksić Ša požalio se u Zadruzi da mu nije bilo dobro zbog Tare, ali i da se opet razočarao. Nenad Aleksić Ša požalio se u Zadruzi da mu nije bilo dobro zbog Tare, ali i da se opet razočarao. Nenad Aleksić Ša već danima unazad priča o… »
Nenad Aleksić Ša besan! Tara Simov konačno pokazala pravo LICE!

Nenad Aleksić Ša besan! Tara Simov konačno pokazala pravo LICE!

Svet & Skandal 08.07.2021
Nenad Aleksić Ša besan je zbog toga što mu bivša devojka Tara Simov nije postavila nijedno pitanje kada joj se u emisiji za to ukazala prilika. Dok su ležali pored bazena, Ša je priznao Filipu Caru da ga je veoma razočaralo Tarino ponašanje i da… »

Vesti dana »