Povezane vesti
U Zrenjaninu u 17 sati izmereno čak 38 stepeni! U više gradova za stepen manje, a evo gde je danas bilo "najhladnije"
Blic 08.07.2021
U celoj Srbiji danas u 17 časova izmerene su temperature od 38 do 31 stepen, sa izuzetkom Kopanika gde su bila 22 stepena i Crnog Vrha gde je bilo 26. Najviša temperature od 38 stepeni zabeležena je u Zrenjaninu, dok je stepen manje, 37, bilo u Beogradu… »
Pakleni talas se nastavlja: I na Zlatiboru 30 stepeni, ni noću neće moći da se diše, a evo kada konačno stiže osveženje
Blic 07.07.2021
Toplotni talas i velike vrućine nastavljaju se i ove nedelje, kada će skala na termometru dostizati do 37 stepeni. Prema rečima meteorologa, trenutno se nalazimo u najtoplijem delu godine, te tako visoke temperature nisu ništa neuobičajeno. - Današnja… »
Vesti dana »

Od tropskih vrućina do pljuskova i grmljavine na jugu Srbije sledeće nedelje
Južne vesti pre 52 minutajoš 18 povezanih

Na Batrovcima se čeka 6 sati na izlaz: Zašto je to „vruća tačka“ za putnike i privredu?
Nedeljnik pre 22 minutajoš 12 povezanih

Amerika zavrnula slavinu, na redu je Evropa Ove dve NATO sile će dati razorno oružje Ukrajini, evo ko na kraju profitira
Alo pre 27 minutajoš 8 povezanih

Vučić danas u 11 časova predstavlja ekonomske mere za podizanje životnog standarda
iKragujevac pre 2 satajoš 10 povezanih

Ima mrtvih i ranjenih! Rusi izveli žestoke udare na Dnjepropetrovsku oblast! Pogođeno sedam kuća i autobus! Na meti i ostali objekti! (foto)
Kurir pre 42 minutajoš 7 povezanih