Povezane vesti

Nasilnik iz teretane priznao da je tukao radnicu za pultom, otkrio i što: "Udarao sam je jako"

Nasilnik iz teretane priznao da je tukao radnicu za pultom, otkrio i što: "Udarao sam je jako"

Telegraf 09.07.2021
Prema nezvaničnim informacijama, on je pokušao da okrivi devojku da ga nije ispoštovala kao novog menadžera koji je tu došao da "zavede red" U. R. (19) iz Beograda, koji je u četvrtak uhapšen zbog sumnje da je u teretani "Ahilej" napao radnicu… »
Udarao sam je iz sve snage dok me Sloba nije odvojio! Bizarna odbrana siledžije iz teretane! Pominjao marsovce i ubistvo

Udarao sam je iz sve snage dok me Sloba nije odvojio! Bizarna odbrana siledžije iz teretane! Pominjao marsovce i ubistvo

Mondo 09.07.2021
Uroš R. (19) je priznao na saslušanju u Trećem osnovnom tužilaštvu da je "tukao devojku sve dok ga od nje nije razdvojio pevač Sloba Radanović". On je u četvrtak uhapšen zbog sumnje da je u teretani u Beogradu napao radnicu. Uroš R. (19) je… »
Vlasnik teretane otkrio šta se tačno dešavalo pre napada na radnicu: Devojka je pod stresom, apelujem da se pobunimo

Vlasnik teretane otkrio šta se tačno dešavalo pre napada na radnicu: Devojka je pod stresom, apelujem da se pobunimo

Mondo 09.07.2021
Strašna scena odigrala se u sredu u teretani na Novom Beogradu, kada je jedan od korisnika teretane prebio radnicu koja se tamo nalazila. Strašna scena odigrala se u sredu u teretani na Novom Beogradu, kada je jedan od korisnika teretane prebio radnicu… »
Vlasnik teretane otkrio sve detalje napada na radnicu

Vlasnik teretane otkrio sve detalje napada na radnicu

Nova 09.07.2021
Snimak napada na radnicu teretane "Ahilej" na Novom Beogradu šokirao je srpsku javnost, a vlasnik pomenutog lanca objekta, Aleksandar Đorđević, prilikom gostovanja u jutarnjem programu TV "Prva, otkrio je sve detalje ovog slučaja. „Vežbač koji je… »

Vesti dana »