Povezane vesti

Priznajem kriv sam! Mladen Gigić kome se sudi za smrt Jovane Petković rekao da se prisetio svih detalja nesreće!

Priznajem kriv sam! Mladen Gigić kome se sudi za smrt Jovane Petković rekao da se prisetio svih detalja nesreće!

Kurir 09.07.2021
Priznajem, kriv sam za delo koje mi se stavlja na teret - rekao je u petak, na početku suđenja, pred Višim sudom u Nišu Mladen Gigić (20), osumnjičeni za izazivanje saobraćajne nesreće u kojoj je teške telesne povrede zadobila Jovana Petković… »
"Priznajem, kriv sam": Počelo suđenje Mladenu iz Niša koji je pregazio Jovanu iz Žitorađe

"Priznajem, kriv sam": Počelo suđenje Mladenu iz Niša koji je pregazio Jovanu iz Žitorađe

Večernje novosti 09.07.2021
Foto privatna arhiva Nesreća se dogodila 21. novembra u Nišu, a kako je navelo Više javno tužilaštvo, Gigić je vozilom "golf 5", na raskrsnici Bulevara Nemanjića, Pariske komune i Boška Buhe, prošao kroz crveno svetlo na semaforu krećući se… »
Očevici otkrili nove detalje tragedije u Smederevu: Nastradali radnici se na putu ka Železari sudarili sa kolegama iz treće…

Očevici otkrili nove detalje tragedije u Smederevu: Nastradali radnici se na putu ka Železari sudarili sa kolegama iz treće…

Kurir 09.07.2021
Troje radnika Železare poginulo je jutros nešto posle 7 sati u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u Ulici crvene armije u Smederevu kad se "pasat" kojim su išli na posao sudario sa autobusom "Laste" koji je vraćao njihove kolege iz… »
Jezivi prizori s mesta stravične nesreće u Smederevu: 3 poginula u sudaru s Lastinim autobusom, od kola nije ostalo ništa…

Jezivi prizori s mesta stravične nesreće u Smederevu: 3 poginula u sudaru s Lastinim autobusom, od kola nije ostalo ništa…

Kurir 09.07.2021
SMEDEREVO - Troje ljudi je poginulo a više ih je povređeno u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se jutros oko 7.20 časova dogodila u ulici Crvene armije u Smederevu. Na licu mesta poginulo je troje iz automobila koji se sudario s Lastinim zglobnim… »
U Nišu suđenje za nesreću koja je, zbog pogibije devojke, probudila proteste

U Nišu suđenje za nesreću koja je, zbog pogibije devojke, probudila proteste

N1 Info 09.07.2021
U Višem sudu u Nišu počelo je suđenje za nesreću u kojoj je nastradala 25-godišnjakinja iz Vladičinog Hana, a optužen je M. G, koji je prema istrazi prošao kroz crveno i pri velikoj brzini udario u njen automobil. Nesreća se dogodila 21… »
Počelo suđenje za nesreću u kojoj je stradala Nišlijka (25)

Počelo suđenje za nesreću u kojoj je stradala Nišlijka (25)

Nova 09.07.2021
U Višem sudu u Nišu počelo je suđenje za nesreću u kojoj je nastradala 25-godišnjakinja iz Vladičinog Hana, a optužen je M. G, koji je prema istrazi prošao kroz crveno i pri velikoj brzini udario u njen automobil. Nesreća se dogodila 21… »

Vesti dana »