Povezane vesti

Ostojić: Zove me nepoznati broj - "Vazura ovde"... Defantivac otkrio kako ga je Milojević preporučio Partizanu

Ostojić: Zove me nepoznati broj - "Vazura ovde"... Defantivac otkrio kako ga je Milojević preporučio Partizanu

Večernje novosti 09.07.2021
FOTO: M. Vukadinović U redove crno-belih stigao je 2016. godine iz Čukaričkog, a u to ni sam nije verovao. - Kad mi je istekao ugovor s Čukaričkim, šetao sam 15 dana po Šumicama. Niko da me pozove… Kad, nepoznat broj i kaže mi: Ovde Vazura… »
Ostojić: Mislio sam za Vazuru da je Rendulić…

Ostojić: Mislio sam za Vazuru da je Rendulić…

Sportski žurnal 09.07.2021
Bojan Ostojić se podsetio i dolaska u Partizan: - Kad mi je istekao ugovor s Čukaričkim, šetao sam 15 dana po Šumicama. Niko da me pozove… Kad, nepoznat broj i kaže mi: „Ovde Vazura, direktor Partizana”. Mislio sam u tom trenutku da me… »
Zove Partizan, a ja mislim zavitlavaju me iz zvezde: Štoper otkrio - Vladan Milojević me preporučio Ilievu!

Zove Partizan, a ja mislim zavitlavaju me iz zvezde: Štoper otkrio - Vladan Milojević me preporučio Ilievu!

Mondo 09.07.2021
Neočekivano je došao u Partizan, ostao duže nego što je iko očekivao i u međuvremenu doneo trofej kupa! Neočekivano je došao u Partizan, ostao duže nego što je iko očekivao i u međuvremenu doneo trofej kupa! Bojan Ostojić je na kraju prošle… »

Vesti dana »