Povezane vesti
Kina tome može doprineti! Dodik očekuje da će novi poredak biti bez sile i arogancije
Pravda 09.07.2021
Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je u ekskluzivnom video-intervju za kinesku državnu novinsku agenciju "Sinhua" da očekuje da će budući svet i novi poredak biti zasnovan na ravnopravanom odnosu sa puno uvažavanja, bez… »
Kina tome može doprineti: Dodik očekuje da će novi poredak biti bez sile i arogancije
Blic 09.07.2021
Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je u ekskluzivnom video-intervju za kinesku državnu novinsku agenciju "Sinhua" da očekuje da će budući svet i novi poredak biti zasnovan na ravnopravanom odnosu sa puno uvažavanja, bez… »
Dodik o novom svetskom poretku: Kina može doprineti ravnopravnom odnosu bez sile i arogancije
Večernje novosti 09.07.2021
Foto: Printskrin/ilustracija - Model koji primenjuje Komunistička partija Kine omogućava ekonomski uspešnu zemlju i to je potpuno suprotno od zapadnjaka koji kažu da je nedopustivo da država ima firme u svom vlasništvu i da sve mora da bude privatno… »
Vesti dana »

Kraj tročasovnog razgovora Putina i američkog izaslanika u Moskvi
Beta pre 24 minutajoš 25 povezanih

Vremenska prognoza za Srbiju 6. i 7. avgust 2025: upozorenje na grad i lokalne pljuskove uz toplotni talas
Naslovi.ai pre 1 satjoš 34 povezane

Potpredsednik Vlade Srbije o Dodikovoj smeni: Srpski narod neće ćutati na nepravdu
In medija pre 19 minutajoš 19 povezanih

Uživo Dodiku oduzet mandat! Evo kada zvanično prestaje da bude predsednik RS: Vlast u Srbiji poručila da je ovo "sramna odluka"
Blic pre 14 minutajoš 103 povezane

Policija uhasila dve osobe zbog pokušaja prometa 40 tona pilećeg mesa zaraženo salmonelom
ROMinfomedia pre 3 satajoš 24 povezane