Povezane vesti

Tajna soba bila za mučenje? Misterija zaključane prostorije u beogradskom domu, policija i dalje ne može da uđe

Tajna soba bila za mučenje? Misterija zaključane prostorije u beogradskom domu, policija i dalje ne može da uđe

Mondo 10.07.2021
U jednom staračkom domu u Beogradu na Petlovom brdu preminula je žena, nakon što su je tamo držali u neljudskim uslovima i pod sedativima. Njega ćerka tvrdi da se sve dešavalo u jednoj sobi, u koju policija za sada nije uspela da uđe. U jednom… »
Oterali su mi oca u smrt, majku sam iz tog doma jedva živu izvukao: Beograđanin posle tragedije dobio tužbu od doma Holidej…

Oterali su mi oca u smrt, majku sam iz tog doma jedva živu izvukao: Beograđanin posle tragedije dobio tužbu od doma Holidej…

Kurir 10.07.2021
Zoran Janković tvrdi da je njegov otac umro zbog maltretiranja i zanemarivanja, a da je posle samo 21 dan proveden u ustanovi majka bila u užasnom stanju. - Otac mi je imao 89 godina, bio je dementan, ali vitalan. Njega i majku odveo sam u dom za stare… »
Pitali smo ministarstvo šta će tačno da preduzmu sa domom u kom navodno muče stare? Inspekcija sve češlja, pod budnim su…

Pitali smo ministarstvo šta će tačno da preduzmu sa domom u kom navodno muče stare? Inspekcija sve češlja, pod budnim su…

Kurir 10.07.2021
Policija i inspekcija inače nisu uspeli da uđu u sve prostorije jer "nije bilo ključa" Snežana Pantelić prva je žena koja je javno optužila zaposlene u domu za stare "Holidej haus" da su joj zlostavljali majku i da je ona zbog zanemarivanja umrla… »

Vesti dana »