Povezane vesti

Vi ste neverovatni Pevač Sabatona održao emotivni govor: Jedva čekamo da se vratimo u Novi Sad (video)

Vi ste neverovatni Pevač Sabatona održao emotivni govor: Jedva čekamo da se vratimo u Novi Sad (video)

Kurir 10.07.2021
Švedski bend nije razočarao brojne fanove sjajnim nastupom, a šou i utisak su upotpunile i domaće snage Upalite svetla da vidim ljude, poželela sam ljude, rekla je, brišući suze u očima, Amira Medunjanin. Ako je prvi dan na Egzitu bio nabijen… »
Amira Medunjanin na Egzitu: Upalite svetla da vidim ljude

Amira Medunjanin na Egzitu: Upalite svetla da vidim ljude

Danas 10.07.2021
Upalite svetla, da vidim ljude, poželela sam ljude, rekla je, brišući suze u očima, Amira Medunjanin nastupajući sinoć u drugom danu muzičkog festivala Egzit (Exit) u Novom Sadu. Organizatori su saopštili da je sinoć na Petrovaradinskoj tvrđavi… »
Amira Medunjanin na Egzitu: Upalite svetla da vidim ljude

Amira Medunjanin na Egzitu: Upalite svetla da vidim ljude

Novi magazin 10.07.2021
Upalite svetla, da vidim ljude, poželela sam ljude, rekla je, brišući suze u očima, Amira Medunjanin nastupajući sinoć u drugom danu muzičkog festivala Egzit (Exit) u Novom Sadu. Organizatori su saopštili da je sinoć na Petrovaradinskoj tvrđavi… »
Festival su ljudi! Emocije i priče prva dva dana proslave exit festivala

Festival su ljudi! Emocije i priče prva dva dana proslave exit festivala

Telegraf 10.07.2021
Priča sa prva dva dana i noći ima na pretek. "Upalite svetla, da vidim ljude, poželela sam ljude”" rekla je, brišući suze u očima, Amira Medunjanin sa Visa Fusion bine. Ako je prvi dan na Tvrđavi bio nabijen emocijama, drugog dana već su se… »

Vesti dana »

EURO uživo: Remi u Frankfurtu, Mbape trenira sa maskom

EURO uživo: Remi u Frankfurtu, Mbape trenira sa maskom

Sport klub pre 25 minutajoš 136 povezanih
Štafeta Srbije u plivanju najbolja u Evropi

Štafeta Srbije u plivanju najbolja u Evropi

Nedeljnik pre 36 minutajoš 18 povezanih
Zahtevan test iz matematike

Zahtevan test iz matematike

Politika pre 3 satajoš 66 povezanih