Povezane vesti

Dritan Abazović se sastao sa Džaferovićem i Komšićem

Dritan Abazović se sastao sa Džaferovićem i Komšićem

Nova 10.07.2021
Potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović razgovarao je danas u Sarajevu sa bošnjačkim i hrvatskim članovima Predsedništva BiH Šefikom Džaferovićem i Željkom Komšićem. Iz kabineta srpskog člana Predsedništva BiH Milorada Dodika saopšteno… »
Dritan Abazović o poseti Sarajevu: "Vratio sam se kući"

Dritan Abazović o poseti Sarajevu: "Vratio sam se kući"

Blic 10.07.2021
Potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović boravi u poseti Sarajevu već dva dana, a danas je održao i konferenciju za novinare na kojoj je pokušao da razjasni učešće na obeležavanju godišnjice u Srebrenici. On je izrazio spremnost da sutra… »
Abazović: Resetovati odnose sa Beogradom, neću se obraćati u Potočarima

Abazović: Resetovati odnose sa Beogradom, neću se obraćati u Potočarima

Danas 10.07.2021
Potpredsednik crnogorske vlade Dritan Abazović koji boravi u Sarajevu a sutra će u Potočarima prisustvovati obeležavanju 26.godišnjice od genocida u Srebrenici održao je jutros konferenciju za novinare zbog velikog interesovanja javnosti u Bosni i… »
Abazović: Nisam zadovoljan izjavama Beograda

Abazović: Nisam zadovoljan izjavama Beograda

Nova 10.07.2021
Potpredsjednik Vlade Dritan Abazović kazao je da se neće obratiti obiležavanju 26. godišnjice genocida u Srebrenici. Dodao je i da nije insistirao na obraćanju u Potočarima. Abazović je danas u Sarajevu, kako je saopšteno iz Vlade, održao… »
Abazović: Spreman sam da govorim u Potočarima

Abazović: Spreman sam da govorim u Potočarima

Danas 09.07.2021
Potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović izjavio je da je spreman da govori na obeležavanju 26. godišnjice od genocida u Srebrenici te da ga čudi da toga neki žele da naprave aferu. „Ako bilo ko proceni da ne treba da se obratim – neću se… »

Vesti dana »