Povezane vesti

Mirko Ivanić zadovoljan: ‘Drago mi je da se publika vraća!’

Mirko Ivanić zadovoljan: ‘Drago mi je da se publika vraća!’

Hot sport 10.07.2021
Crvena zvezda spremna ulazi u novu sezonu! Jedan od najboljih igrača tima – Mirko Ivanić spreman je za nove izazove. ‘Navikli smo se na čitav ritam, ovo su nam četvrte pripreme zaredom. Treninzi su bili veoma teški, ali imamo cilj, da uđemo u… »
Ivanić: Trudiću se da budem efikasan kao i prošle godine

Ivanić: Trudiću se da budem efikasan kao i prošle godine

Vesti online 10.07.2021
Fudbaler Crvene zvezde Mirko Ivanić izjavio je da u svaku sezonu ulazi sa klupskim, ali i ličnim ciljevima. – Svaku polusezonu postavim neke lične ciljeve. Ove je to plasman u Ligu šampiona, pošto prošle godine nismo uspeli. Želim da dam doprinos… »
Ivanić zna cilj Zvezde, zagolicao je maštu "delijama"

Ivanić zna cilj Zvezde, zagolicao je maštu "delijama"

Sportske.net 10.07.2021
Jedan od najboljih igrača Crvene zvezde Mirko Ivanić poručio je da je glavni cilj kluba za ovu sezonu plasman u Ligu šampiona. Međutim, ne bi imao ništa protiv ni da crveno-beli i drugu godinu zaredom igraju u Ligi Evrope. "Navikli smo se na čitav… »
Ivanić: Sve smo podredili plasmanu u Ligu šampiona

Ivanić: Sve smo podredili plasmanu u Ligu šampiona

Mozzart sport 10.07.2021
“Želim da dam doprinos i trudiću se da budem efikasan kao i prošle godine”. Završila je Crvena zvezda pripreme u Austriji i okreće se novoj sezoni, koja kuca na vrata. Osvajač duple krune na startu prvenstva, koje počinje iduće sedmice, igra… »
Katai pred početak kvalifikacija: „Uveren sam da bi stadion bio pun i to je ono što svi čekamo godinu dana“!

Katai pred početak kvalifikacija: „Uveren sam da bi stadion bio pun i to je ono što svi čekamo godinu dana“!

Hot sport 10.07.2021
Aleksandar Katai zadovoljan nakon priprema u Austriji Crvena zvezda je završila pripreme u Austriji i tim se sprema za početak kvalifikacija za Ligu šampiona. Jedan od najboljih fudbalera crveno belih Aleksandar Katai bio je zadovoljan urađenim u… »
Ivanić: Cilj je da ove godine uđemo u Ligu šampiona

Ivanić: Cilj je da ove godine uđemo u Ligu šampiona

Nova 10.07.2021
Fudbaler Crvene zvezde Mirko Ivanić izjavio je da u svaku sezonu ulazi sa klupskim, ali i ličnim ciljevima. „Svaku polusezonu postavim neke lične ciljeve. Ove je to plasman u Ligu šampiona, pošto prošle godine nismo uspeli. Želim da dam doprinos… »
"Jedva čekam da vidim publiku na Marakani" Katai nestrpljiv pred početak nove sezone: Sigurno će nam pomoći na terenu

"Jedva čekam da vidim publiku na Marakani" Katai nestrpljiv pred početak nove sezone: Sigurno će nam pomoći na terenu

Sportal blic 09.07.2021
Crvena zvezda završava pripreme u Austriji, a rezime dosadašnjeg rada u Štegersbahu dao je . - Na svakim pripremama mora da se radi na snazi, trčanju, da bismo bili spremni za ono što nam predstoji, a to su evropske kvalifikacije i prvenstvo. Navikli… »

Vesti dana »