Povezane vesti

Šmit: Gotovo je s promenom granica na Zapadnom Balkanu

Šmit: Gotovo je s promenom granica na Zapadnom Balkanu

Politika 10.07.2021
Novoimenovani visoki predstavnik za Bosnu i Hercegovinu Kristijan Šmit učestvovao je na 14. Dubrovnik forumu na panelu „Međunarodna zajednica i Zapadni Balkan: Kako okončati karantin”, a u svom govoru poručio je da je za ozbiljniji napredak šest… »
“Oni koji fantaziraju o promeni granica na Balkanu – gotovo je!”

“Oni koji fantaziraju o promeni granica na Balkanu – gotovo je!”

Vesti online 10.07.2021
Novoimenovani visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini Kristijan Šmit učestvovao je na 14. Dubrovnik forumu na panelu “Međunarodna zajednica i Zapadni Balkan: Kako okončati karantin?”. Šmit je u svom govoru poručio kako je za “ozbiljniji… »
Šmit: Nema menjanja granica ni novih država na Balkanu

Šmit: Nema menjanja granica ni novih država na Balkanu

Radio 021 10.07.2021
Novoimenovani visoki predstavnik međunarodne zajednice u Bosni i Hercegovini Kristijan Šmit odbacio je danas u Dubrovniku mogućnost menjanja granica te zemlje i stvaranja novih država na Balkanu. Šmit je na 14. Dubrovnik forumu rekao da unutrašnji… »
Lajčak: Zapadni Balkan i EU su jedna porodica

Lajčak: Zapadni Balkan i EU su jedna porodica

Nova 10.07.2021
Zapadni Balkan i Evropska unija su jedna porodica, duboko smo povezani i ta integracija će se povećavati, poručio je specijalni predstavnik EU za Zapadni Balkan i dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak u Dubrovniku, gde je u toku "Dubrovnik… »
"Gotovo je!" Kristijan Šmit zapretio iz Dubrovnika, poslao poruku o promeni granica!

"Gotovo je!" Kristijan Šmit zapretio iz Dubrovnika, poslao poruku o promeni granica!

Alo 10.07.2021
Novoimenovani visoki predstavnik za Bosnu i Hercegovinu Kristijan Šmit učestvovao je na 14. Dubrovnik forumu na panelu "Međunarodna zajednica i Zapadni Balkan: Kako okončati karantin", a u svom govoru poručio je da je za ozbiljniji napredak šest… »
Plenković na Dubrovnik forumu: Milanović i ja mislimo isto o BiH

Plenković na Dubrovnik forumu: Milanović i ja mislimo isto o BiH

Danas 10.07.2021
Hrvatski premijer Andrej Plenković (HDZ) obraćajući se na Dubrovnik forumu kazao je da „ako postoji jedna tema gde se ja i predsednik Milanović slažemo, onda je to BiH“. Naveo je da je razgovarao sa novim visokim predstavnikom u Bosni i… »

Vesti dana »