Povezane vesti

Odlepila sam trepavice i nastavila da pevam: Ceca o nastupu usred pljuska - "Kad je moglo 20.000 ljudi, mogu i ja!"

Odlepila sam trepavice i nastavila da pevam: Ceca o nastupu usred pljuska - "Kad je moglo 20.000 ljudi, mogu i ja!"

Mondo 11.07.2021
Ceca Ražnatović o nastupu u Ljuboviji i snimcima koji su obišli sve mreže. Ceca Ražnatović o nastupu u Ljuboviji i snimcima koji su obišli sve mreže. Ceca Ražnatović održala je u subotu, 10. jula, koncert u Ljuboviji pred više od 20.000 ljudi… »
"21 Godinu sam udovica, smem i ja da se zaljubim": Ceca o emotivnom životu i porodici: "Veljko ne želi da prizna to"

"21 Godinu sam udovica, smem i ja da se zaljubim": Ceca o emotivnom životu i porodici: "Veljko ne želi da prizna to"

Blic 11.07.2021
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović sinoć je nastupala u Ljuboviji, gde je održala koncert za 20.000 ljudi na kiši, dok je sad otvorila dušu o mnogim detaljima koji intrigiraju javnost. - Moj unuk je isti Veljko, ali je svoj. Ima dosta toga i na… »
Ceca pričom o unuku nasmejala sve: "Ja sam Željkova drugarica, a Lidija i Danijela su mu babe"

Ceca pričom o unuku nasmejala sve: "Ja sam Željkova drugarica, a Lidija i Danijela su mu babe"

Večernje novosti 11.07.2021
FOTO: Ataimages Ona je sinoć nastupala u LJuboviji gde je održala koncert za 20.000 ljudi, a sve je oduševila kada je nastavila da peva dok je padala kiša. Ceca se pre nekoliko dana vratila sa Kipra gde je bila sa svojom sestrom Lidijom, unukom… »
Samo sam odlepila trepavice i nastavila da pevam po kiši! Ceca pevala po pljusku i oduševila sve: Nije mi bilo teško što…

Samo sam odlepila trepavice i nastavila da pevam po kiši! Ceca pevala po pljusku i oduševila sve: Nije mi bilo teško što…

Kurir 11.07.2021
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović oduševila je sve nastupom u Ljuboviji gde je nastupala po kiši pred 20.000 ljudi. Ona je pokazala koliki je profesionalac, pa je nevreme nije sprečilo da ispuni očekivanja publike, a sada je i istakla da joj nije… »
Bravo ljubavi! Ceca skroz mokra na stadionu, a Bogdan je bodri - Ponosno podelio pevačicinu sliku (foto)

Bravo ljubavi! Ceca skroz mokra na stadionu, a Bogdan je bodri - Ponosno podelio pevačicinu sliku (foto)

Mondo 11.07.2021
Bogdan pokazao koliko se ponosi Cecom. Bogdan pokazao koliko se ponosi Cecom. Svetlana Ceca Ražnatović, održala je u subotu, 10. jula, koncert na stadion FK Drine u Ljubovijiu pred više od 20.000 ljudi. Pevačici ni kiša nije smetala, te je bila… »
"Bravo ljubavi": Bogdan javno pokazao koliko je ponosan na cecu! Bodrio je dok je mokra pevala i podelio ovu njenu fotku

"Bravo ljubavi": Bogdan javno pokazao koliko je ponosan na cecu! Bodrio je dok je mokra pevala i podelio ovu njenu fotku

Blic 11.07.2021
Ceca Ražnatović sinoć je održala spektakularan koncert u Ljuboviji, pred 20.000 ljudi, a podršku joj je iz bekstejdža pružao dečko Bogdan Srejović. Ni kiša nije sprečila folk zvezdu da napravi atmosferu za pamćenje, te je Ceca, iako je u… »
(Video) Ceca sa: 20.000 ljudi bosa i mokra peva po kiši! Spektakl koji nije viđen a ona blista u belom

(Video) Ceca sa: 20.000 ljudi bosa i mokra peva po kiši! Spektakl koji nije viđen a ona blista u belom

Blic 11.07.2021
Balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović održala je koncert pred više od 20.000 ljudi u Ljuboviji. Velika kolona ljudi stvorila se na samom ulasku. Stadion FK Drine bio je mali da primi sve posetioce i veliki broj ljudi ostao ispred stadiona kako bi… »
Ceca mokra do kože peva i ne staje! Dečka je oduševila: Bogdan javno pokazao koliko je ponosan na nju, poruka će vas…

Ceca mokra do kože peva i ne staje! Dečka je oduševila: Bogdan javno pokazao koliko je ponosan na nju, poruka će vas…

Kurir 11.07.2021
Svetlana Ceca Ražnatović oduševila je sve nastupom u Ljuboviji jer je kiša nije sprečila da ostane na bini. Ljudi su pevali i igrali uz Cecine hitove, a pevačica je pokazala još jednom koliko je profesionalna. Cecin dečko Bogdan Srejović i sam je… »
(Video) Mokra do gole kože: Ceca peva na kolenima, neverovatni snimci sa koncerta - snimak da se naježe svi

(Video) Mokra do gole kože: Ceca peva na kolenima, neverovatni snimci sa koncerta - snimak da se naježe svi

Blic 11.07.2021
Balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović imala je sinoć koncert u Ljuboviji i malo nakon samog početka koncerta počeo je strašan pljusak. Iako bi mnogi očekivali da se koncert prekine, Ceca i svih 20.000 ljudi je ostalo i pevalo u glas. Snimak… »
Ceca mokra do kože kleči na bini: Pevala na kiši sva u belom - publika u transu, mreže gore! (video)

Ceca mokra do kože kleči na bini: Pevala na kiši sva u belom - publika u transu, mreže gore! (video)

Mondo 11.07.2021
Cecu Ražnatović ni kiša nije sprečila da nastavi koncert i druženje s publikom. Cecu Ražnatović ni kiša nije sprečila da nastavi koncert i druženje s publikom. Muzička zvezda Ceca Ražnatović, koja se tek vratila s Kipra, održala je u subotu… »

Vesti dana »