Povezane vesti

Pobednik ZADRUGE je KIJINA MAMA! Nadica uzela 50.000 evra, u samom finalu "oduvala" Milicu! (FOTO)

Pobednik ZADRUGE je KIJINA MAMA! Nadica uzela 50.000 evra, u samom finalu "oduvala" Milicu! (FOTO)

Mondo 11.07.2021
Pobednik Zadruge 4 zvanično proglašen, u finalu se odlučivalo između dve takmičarke - Nadica Zeljković i Milica Kemez ostale do samog kraja! Pobednik Zadruge 4 zvanično proglašen, u finalu se odlučivalo između dve takmičarke - Nadica Zeljković… »
Prvi intervju pobednice zadruge 4 Nadica Zeljković otkrila kome će dati 50.000 evra: Ja sam žena iz naroda! (video)

Prvi intervju pobednice zadruge 4 Nadica Zeljković otkrila kome će dati 50.000 evra: Ja sam žena iz naroda! (video)

Alo 11.07.2021
Nadica Zeljković nije bila među favoritima za pobedu u "Zadruzi 4" zbog čega su se mnogi iznenadili njenim trijumfom, ali ne i ona sama. Nadica je za Alo! otkrila kako se osećala u "Zadruzi 4", ko joj je najviše nedostajao, ali i kako će potrošiti… »
Nadica Zeljković je POBEDNIK Zadruge 4!

Nadica Zeljković je POBEDNIK Zadruge 4!

Svet & Skandal 11.07.2021
Prvo mesto! Nadica Zeljković je POBEDNIK Zadruge 4! Završena je četvrta sezona rijalitija „Zadruga“, a i ove godine oboreni su svi rekordi gledanosti. Nadica je osvojila 31% glasova i dobila je ček od 50.000 evra kao glavnu nagradu. Kao… »
Osvojila 50.000 evra! Nadica Zeljković je pobednica Zadruge 4 (video)

Osvojila 50.000 evra! Nadica Zeljković je pobednica Zadruge 4 (video)

Alo 11.07.2021
Za prvo mesto borile su se Nadica Zeljković i Milica Kemez koje su zadobile najviše simpatija publike i time došle do samog vrha takmičenja. Nijedna od njih nije očekivala ovoliku podršku i plasman, a pobedu je mogla da osvoji samo jedna. Prva… »
Voditeljka pokazala grudi, a Kija noge: Kockareva došla da dočeka mamu u nikad kraćoj haljini! (foto)

Voditeljka pokazala grudi, a Kija noge: Kockareva došla da dočeka mamu u nikad kraćoj haljini! (foto)

Mondo 11.07.2021
Kija Kockar došla po mamu u finalu Zadruge, u šljokičavoj kratkoj haljini, pogledajte! Kija Kockar došla po mamu u finalu Zadruge, u šljokičavoj kratkoj haljini, pogledajte! Pobednik Zadruge 4 još uvek nije proglašen, a stajling voditeljke Dušice… »

Vesti dana »