Povezane vesti

Mejvejder profitirao na Konorovom porazu! Legendarni bokser otkrio koliko je zaradio i odmah se obratio Poirijeu!

Mejvejder profitirao na Konorovom porazu! Legendarni bokser otkrio koliko je zaradio i odmah se obratio Poirijeu!

Sportal blic 11.07.2021
U noći za nama i borili su se u UFC oktagonu treći put, a sam meč je doneo sve, sem očekivanog spektakla, jer je završen u prvoj rundi, zbog povrede borca iz Irske. Podsetimo, . Ali, Irac se nije smirio kada je izgubio borbu, i to prvi put u karijeri… »
UFC haos! "Izlomljeni" Konor Mekgregor i sa nosila vređao Dastina Poirijea i njegovu ženu, ali svi pričaju o njenoj…

UFC haos! "Izlomljeni" Konor Mekgregor i sa nosila vređao Dastina Poirijea i njegovu ženu, ali svi pričaju o njenoj…

Sportal blic 11.07.2021
U noći za nama Konor Mekgregor i Dastin Poirije borili su se u UFC oktagonu treći put, a sam meč je imao mnogo burniji uvod i nastavak nego sam duel koji je okončan, po mnogima, prerano. Podsetimo, . Ali, Irac se nije smirio kada je izgubio borbu, i… »
Razbijao SAM TI GLAVU, SAMO IZAĐI NAPOLJE: Potpuni haos u oktagonu, Konor sa SLOMLJENOM NOGOM tražio uličnu tuču (VIDEO)

Razbijao SAM TI GLAVU, SAMO IZAĐI NAPOLJE: Potpuni haos u oktagonu, Konor sa SLOMLJENOM NOGOM tražio uličnu tuču (VIDEO)

Mondo 11.07.2021
Bio je ubeđen da dobija ovaj meč, sve mu je govorilo da je bolji, ali onda je noga pukla! Bio je ubeđen da dobija ovaj meč, sve mu je govorilo da je bolji, ali onda je noga pukla! Konor Mekgregor je prvi put u karijeri doživeo dva uzastopna poraza u… »
Drama u oktagonu! Konor Mekgregor izašao na crtu Dastinu Poirijeu - iznet je na nosilima! /uznemirujući snimak/

Drama u oktagonu! Konor Mekgregor izašao na crtu Dastinu Poirijeu - iznet je na nosilima! /uznemirujući snimak/

Sportal blic 11.07.2021
U noći za nama održan je treći okršaj čuvenih UFC boraca, ali megdan Konor Mekgregor - Dastin Poirije nije se okončao onako kako su ljubitelji borilačkih veština nadali. Naime, meč je prekinut u prvoj rundi, tehničkim nokautom Mekgregora koji… »

Vesti dana »