Povezane vesti

‘Bog je ovo čuvao za mene’: Emotivni Mesi nakon osvajanja trofeja sa Argentinom – konačno je skinuo ‘teret’ sa…

‘Bog je ovo čuvao za mene’: Emotivni Mesi nakon osvajanja trofeja sa Argentinom – konačno je skinuo ‘teret’ sa…

Hot sport 11.07.2021
Veliko olakšanje za fudbalskog asa. Fudbalska reprezentacija Argentine osvojila je Kopa Amerika nakon što je u finalu pobedila Brazil minimalnim rezultatom 1:0. Strelac pobedonosnog gola bio je Di Marija, koji je u 22. minutu zatresao protivničku… »
Mesi: Osvojen trofej u Brazilu? Bog je ovo čuvao za mene

Mesi: Osvojen trofej u Brazilu? Bog je ovo čuvao za mene

Nova 11.07.2021
Lionel Mesi ponosan je na prvi reprezentativni uspeh, posle osvajanja Kopa Amerike. „Osećam da je Bog ovo čuvao za mene, da osvojim trofej sa Argentinom protiv Brazila, na njegovom terenu“, izjavio je Lionel Mesi nakon trijumfa u finalu Kopa… »
Mesi proslavio uz salvu psovki: Zvezda Argentine šokirala navijače objavom posle finala (foto)

Mesi proslavio uz salvu psovki: Zvezda Argentine šokirala navijače objavom posle finala (foto)

Večernje novosti 11.07.2021
Foto AP - Kakvo predivno ludilo! Ovo je neverovatno, hvala bogu! Prvaci smo, u p...u materinu! Ajmo, j....e - napisao je Mesi. A post shared by Leo Messi (@leomessi) Kapiten Argentine je proglašen za najboljeg igrača turnira, a nakon utakmice su ga… »
Mesi: Osvojen trofej u Brazilu? Bog je ovo čuvao za mene

Mesi: Osvojen trofej u Brazilu? Bog je ovo čuvao za mene

Vesti online 11.07.2021
“Osećam da je Bog ovo čuvao za mene, da osvojim trofej sa Argentinom protiv Brazila, na njegovom terenu”, izjavio je Lionel Mesi nakon trijumfa u finalu Kopa Amerika. Argentina je slavila sa 1:0 golom Anhela Di Marije, a Mesi je konačno osvojio… »
Kopa Amerika i fudbal: Konačno – Mesi osvojio trofej sa Argentinom, Brazil i Nejmar u suzama

Kopa Amerika i fudbal: Konačno – Mesi osvojio trofej sa Argentinom, Brazil i Nejmar u suzama

Danas 11.07.2021
Lionel Mesi konačno je osvojio trofej u dresu fudablske reprezentacije Argentine, pošto su Gauočosi u finalu Kopa Amerike pobedili Brazil na stadionu Marakana u Rio de Žaneiru. Tridesetčetvorogodišnji as stropoštao se na travu kada je sudija… »
Kakav je car ispao nejmar: Mesi ga razbio usred Brazila, a njegov potez posle toga je sve oduševio! (video)

Kakav je car ispao nejmar: Mesi ga razbio usred Brazila, a njegov potez posle toga je sve oduševio! (video)

Mondo 11.07.2021
Veliki rivali, ali i veliki prijatelji! Nejmar je odmah prišao Mesiju posle finala Kopa Amerike. Veliki rivali, ali i veliki prijatelji! Nejmar je odmah prišao Mesiju posle finala Kopa Amerike. Lionel Mesi je konačno uspeo, osvojio je trofej sa… »
Mesi tešio uplakanog nejmara: Veliki gest zvezde Argentine posle veličanstvene pobede (video)

Mesi tešio uplakanog nejmara: Veliki gest zvezde Argentine posle veličanstvene pobede (video)

Večernje novosti 11.07.2021
Foto: Printskrin Jedini gol na utakmici u 22. minuti postigao je Angel Di Maria nakon katastrofalne reakcije brazilske obrane. Odmah po završetku utakmice počelo je veliko slavlje Argentinaca. U jednom trenutku pored njih je prošao uplakani Nejmar kog… »

Vesti dana »