Povezane vesti

Ovo mu Nikad neću oprostiti, i on je otac ženskog deteta! Maja definitivno raskrstila sa Janjušem nakon incidenta sa…

Ovo mu Nikad neću oprostiti, i on je otac ženskog deteta! Maja definitivno raskrstila sa Janjušem nakon incidenta sa…

Kurir 11.07.2021
Maja Marinković nakon incidenta koji se sinoć deseio između Marka Janjuševića Janjuša i njenog oca Takija, otkrila je da je stavila tačku na bilo kakav odnos sa njim. "Preživela sam svašta, ali to sam sama bira. Išla sam glavom kroz zid. Volela… »
Ne mogu da pređem preko reči koje je uputio mom ocu: Maja prvi put nakon skandala u finalu - "Kukavički je bilo!"

Ne mogu da pređem preko reči koje je uputio mom ocu: Maja prvi put nakon skandala u finalu - "Kukavički je bilo!"

Mondo 11.07.2021
Maja Marinković se uključila u emisiju nakon žustre svađe između njenog oca Takija i rijaliti dečka Marka Janjuševića Janjuša. Maja Marinković se uključila u emisiju nakon žustre svađe između njenog oca Takija i rijaliti dečka Marka… »
Mi smo glavne zvezde i nosimo parazite na leđima! Taki otkrio šok detalje žešćeg sukoba sa Janjušem i Zolom! Oplela je i…

Mi smo glavne zvezde i nosimo parazite na leđima! Taki otkrio šok detalje žešćeg sukoba sa Janjušem i Zolom! Oplela je i…

Kurir 11.07.2021
Otac rijaliti učesnice Maje Marinković, Radomir Marinković Taki imao je ozbiljan konflikt sa Markom Janjuševićem Janjušem, a nakon toga i sa Lazarom Čolićem Zolom. Taki je ispričao šta se tačno dogodilo između njega i Zole i da li ga je napao… »
Laže džukela! Mi smo zvezde i nosimo te parazite na leđima: Majin otac o detaljima žestokog sukoba sa Janjušem

Laže džukela! Mi smo zvezde i nosimo te parazite na leđima: Majin otac o detaljima žestokog sukoba sa Janjušem

Mondo 11.07.2021
Taki isprozivao košarkaša za sve pare. Taki isprozivao košarkaša za sve pare. Otac Maje Marinković, Radomir Marinković Taki došao je u žestoki konflikt sa Markom Janjuševićem Janjušem čim je košarkaš napustio Zadrugu, a sukob se nastavio i… »

Vesti dana »