Povezane vesti

Želela sam da budem advokat ili upišem medicinu: Miljana o karijeri van rijalitija, otkrila i za koga želi da se uda!

Želela sam da budem advokat ili upišem medicinu: Miljana o karijeri van rijalitija, otkrila i za koga želi da se uda!

Mondo 11.07.2021
Miljana Kulić o životu, obrazovanju i planovima nakon rijalitija. Miljana Kulić o životu, obrazovanju i planovima nakon rijalitija. Miljana Kulić završila je četvrtu sezonu rijalitija Zadruga kao trećeplasirana učesnica, a nedavno je u emisiji… »
Udaje se za akademskog građanina Miljana odlučila da ostavi Mišela!

Udaje se za akademskog građanina Miljana odlučila da ostavi Mišela!

Alo 11.07.2021
Miljana Kulić ponovo nije pobedila u "Zadruzi", ali je definitivno obeležila i ovu, četvrtu, sezonu svojim učešćem. Opsednuta Mišelom Gvozdenovićem, Miljana je do samog kraja pokušavala da ga osvoji. Međutim, nije uspela u tome pa je digla ruke… »
Volela bih da se udam za akademskog građanina: Miljani Kulić dosadili pevači, sad traži nekog sa završenim fakultetom!

Volela bih da se udam za akademskog građanina: Miljani Kulić dosadili pevači, sad traži nekog sa završenim fakultetom!

Kurir 11.07.2021
Miljana Kulić izašla je iz rijalitija, a pobedila je Nadica Zeljković. Malo pre finala, Kulićeva je bila u jednoj emisiji gde je govorila o svom životu. Naime, Miljana je dobila pitanje šta je sanjala da bude pre 10 godina. "Meni se nije ostvarila… »

Vesti dana »