Povezane vesti

Dokrajčili su mi tatu: Nakon smrti baka Zorke nove optužbe na račun doma za stare direktorka tvrdi da nije bilo…

Dokrajčili su mi tatu: Nakon smrti baka Zorke nove optužbe na račun doma za stare direktorka tvrdi da nije bilo…

Kurir 11.07.2021
Nakon tvrdnje Snežana Pantelić iz Beograda da joj je majka Zorka (82) preminula nakon torture u domu za stare "Holidej haus" na Petlovom brdu, oglasila se i Natalija Misajlovski sa pričom o ocu koji je prošle godine preminuo takođe nakon boravka u… »
Dokrajčili mi oca! Rekao je "ovde me biju, po glavi i telu": Nova jeziva svedočenja o staračkom domu - Umro je s ranama!

Dokrajčili mi oca! Rekao je "ovde me biju, po glavi i telu": Nova jeziva svedočenja o staračkom domu - Umro je s ranama!

Mondo 11.07.2021
Javnosti se obratila još jedna žena koja tvrdi da je za smrt njenog oca navodno odgovorno neljudsko postupanje prema korisnicima staračkog doma na Petlovom brdu. Navode je demantovala direktorka doma. Javnosti se obratila još jedna žena koja tvrdi da… »
Ovo je suteren u kom su mučili i izgladnjivali stare ljude: Komšije su slušale jauke, ali su svi godinama ćutali (foto)

Ovo je suteren u kom su mučili i izgladnjivali stare ljude: Komšije su slušale jauke, ali su svi godinama ćutali (foto)

Kurir 11.07.2021
Kurir je danas prilikom obilaska susretao susede doma "Holidej haus" koji svedoče da su se kroz mali prozor suterena često čuli jauci. Smrt Zorke Pantelić (82) koja je preminula u staračkom domu "Holidej haus" u beogradskom naselju Petlovo brdo… »
Nakon Snežane, javila se i Natalija, otac joj je umro po boravku u domu. Uprava ima svoje argumente

Nakon Snežane, javila se i Natalija, otac joj je umro po boravku u domu. Uprava ima svoje argumente

Telegraf 11.07.2021
Za nepunih mesec i po dana čovek je drastično smršao, došao do situacije da mora da koristi pelene, a njegov izgled bio je potresan. Bolovao je od teške i progresivne bolesti. Nakon što nam je Beograđanka Snežana P. ispričala priču o svojoj… »

Vesti dana »