Povezane vesti

Beretini u epizodi - Šta ću kad igram protiv Novaka

Beretini u epizodi - Šta ću kad igram protiv Novaka

Sportske.net 11.07.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković osvojio je VImbldon, posle pobede nad Mateom Beretinijem. Italijan je odao priznanje srpskomm teniseru koji se po broju titula izjednačio sa Nadalom i Federerom. "Neverovatan osećaj, previše sa čim mogu da se… »
Federer napravio presedan: Uputio Novaku poruku nakon velike pobede na Vimbldonu - "Ponosan sam..."

Federer napravio presedan: Uputio Novaku poruku nakon velike pobede na Vimbldonu - "Ponosan sam..."

Večernje novosti 11.07.2021
FOTO: Tanjug Lepe, istovremeno i neočekivane reči, jer retko kada je Federer, gotovo nikada, čestitao Novaku na nekoj tituli. Ovoga puta se gospodski oglasio odmah posle finala. - Novače, čestitam ti na 20. Grend slem trofeju. Ponosan sam što sam… »
Ovo su svi čekali, Novak stigao Federera i Nadala

Ovo su svi čekali, Novak stigao Federera i Nadala

Nova 11.07.2021
Novak Đoković je pobedom nad Mateom Beretinijem osvojio svoj 20. trofej na grend slem turnirima, čime se izjednačio sa Rafaelom Nadalom i Rodžerom Federerom. Đoković je protiv Beretinija došao do pobede od 3:1 (6:7, 6:4, 6:4, 6:3), i tako po… »
Oglasio se Federer - poslao poruku Đokoviću! Dok je Novak slavio, Švajcarac napisao "ponosan sam!"

Oglasio se Federer - poslao poruku Đokoviću! Dok je Novak slavio, Švajcarac napisao "ponosan sam!"

Mondo 11.07.2021
Švajcarac se kratko oglasio posle istorijskog podviga Đokovića u finalu Vimbldona. Švajcarac se kratko oglasio posle istorijskog podviga Đokovića u finalu Vimbldona. Novak Đoković je osvojio 20. grend slem u karijeri čime je izjednačio rekord… »
Beretini posle finala: Đoković piše istoriju ovog sporta, ovo neće biti moj poslednji put na Vimbldonu

Beretini posle finala: Đoković piše istoriju ovog sporta, ovo neće biti moj poslednji put na Vimbldonu

Vesti online 11.07.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković pobedio je Matea Beretinija sa 3:1 (6:7, 6:4, 6:4, 6:3) u velikom finalu Vimbldona i još jednom ispisao tenisku istoriju. Posle meča Beretini je čestitao Novaku na pobedi. – Mnogo je osećanja sa kojim bi… »

Vesti dana »