Povezane vesti

Beretini idealno opisao što je Nole među najvećima ikada

Beretini idealno opisao što je Nole među najvećima ikada

Nova 11.07.2021
Italijanski teniser Mateo Beretini čestitao je Novaku Đokoviću na pobedi i rekao da je zadovoljan nivoom svog tenisa. Beretini je poražen u nedelju u finalu Vimbldona sa 7:6, 4:6, 4:6 i 3:6 od Đokovića, čime se Novak izjednačio po broju titula sa… »
Novak za SK: Bio sam pod stresom, ali onda sam proigrao

Novak za SK: Bio sam pod stresom, ali onda sam proigrao

N1 Info 11.07.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković je bio raspoložen u izjavi za Sport Klub nakon što je u finalu Vimbldona pobedio Matea Beretinija. Đoković je objasnio je da je u odlučujućem duelu u Londonu bio pod stresom, ali da je nakon prvog seta osetio… »
Đoković odgovorio Federeru sa dve rečenice

Đoković odgovorio Federeru sa dve rečenice

Nova 11.07.2021
Novak Đoković odgovorio je javno Rodžeru Federeru nakon što je Švajcarac odlučio da mu čestita nakon osvajanja 20. grend slem trofeja. Švajcarac se nije oglašavao kada je Novak srušio njegov rekord po broju nedelja na vrhu ATP liste (310 nedelja… »
Ja Srbin da pokvarim plan zapadnjacima - i uspeo sam! Đoković je ostvario sve što je hteo, pa viknuo - Srbijo, volim te!

Ja Srbin da pokvarim plan zapadnjacima - i uspeo sam! Đoković je ostvario sve što je hteo, pa viknuo - Srbijo, volim te!

Mondo 11.07.2021
Novakova posebna poruka zemljacima iz Londona! "Uvek osećam vašu podršku, hvala vam svima!", rekao je Đoković! Novakova posebna poruka zemljacima iz Londona! "Uvek osećam vašu podršku, hvala vam svima!", rekao je Đoković! Novak Đoković je… »
Otkriveno: Njoj je Novak dao reket! Zove se Ivanka i njenu poruku Đokoviću videli su svi - 5 slova za šampiona!

Otkriveno: Njoj je Novak dao reket! Zove se Ivanka i njenu poruku Đokoviću videli su svi - 5 slova za šampiona!

Mondo 11.07.2021
Novak Đoković je oduševio sedmogodišnju devojčicu, a njena majka je otkrila - otkud ona uopšte tako blizu šampionu?! Novak Đoković je oduševio sedmogodišnju devojčicu, a njena majka je otkrila - otkud ona uopšte tako blizu šampionu… »
Đoković potkačio Zapad, rečenica koja odzvanja Srbijom

Đoković potkačio Zapad, rečenica koja odzvanja Srbijom

Sportske.net 11.07.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković ponovio je da mu je velika čast što predstavlja Srbiju na najvišem nivou i imajući u vidu da zemlje zapadnog sveta dominiraju sportom, želeo je da im kao predstavnik male zemlje poremeti planove. "Sve se svodi… »
Dominira u svim brojkama: Novak najviše zaradio od tenisa, cifra od koje zastaje dah!

Dominira u svim brojkama: Novak najviše zaradio od tenisa, cifra od koje zastaje dah!

Hot sport 11.07.2021
Neverovatne brojke! Srpski teniser Novak Đoković danas je po 6. put u svojoj karijeri postao šampiona Vimbldona. Bila je to njegova ukupno 20. Gren Slem titula u profesionalnoj karijeri. Nesumnjivo da je već sada jedan od najvećih, ako ne i najveći… »
Đoković: Hteo sam kao Srbin iz male zemlje da pokvarim planove “zapadnjacima”, mislim da sam uspeo

Đoković: Hteo sam kao Srbin iz male zemlje da pokvarim planove “zapadnjacima”, mislim da sam uspeo

Vesti online 11.07.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković je osvojio svoju šestu tiulu na Vimbldonu i ukupno 20. grend slem, a posle meča dao je izjavu za RTS u kojoj je izneo svoje utiske. Srpski teniser stao je pred kamere RTS-a, a onda je govorio o finalu, kao i o tome… »
Novak Đoković: „Ponosan sam što sam Srbin“!

Novak Đoković: „Ponosan sam što sam Srbin“!

U centar 11.07.2021
„Volim da predstavljam Srbiju, tenis je sport zapadnog sveta i baš mi je bila želja da im ja kao Srbin iz male zemlje poremetim planove. Mislim da sam uspeo u tome“, rekao je Novak Đoković za RTS, dodavši „da mu je izazov da predstavlja… »
Zbog Đokovića je ona najsrećnije dete na svetu: Bodrila Novaka pa dobila poklon koji ostaje za ceo život! (video)

Zbog Đokovića je ona najsrećnije dete na svetu: Bodrila Novaka pa dobila poklon koji ostaje za ceo život! (video)

Mondo 11.07.2021
Novak je ispisao istoriju, a jedna devojčica dobila je na poklon reket kojim je osvojio Vimbldon. Pogledajte dirljiv trenutak! Novak je ispisao istoriju, a jedna devojčica dobila je na poklon reket kojim je osvojio Vimbldon. Pogledajte dirljiv trenutak… »
Šok! Novak ne ide na Olimpijske igre? Đoković se oglasio - Hteo sam da igram, ali...

Šok! Novak ne ide na Olimpijske igre? Đoković se oglasio - Hteo sam da igram, ali...

Mondo 11.07.2021
Novak Đoković ima želju da igra u Japanu, ali odluka tamošnjih vlasti bi to mogla da promeni. Novak Đoković ima želju da igra u Japanu, ali odluka tamošnjih vlasti bi to mogla da promeni Osvojio je Novak Đoković titulu na Vimbldonu. Izjedančio… »
Devojčica porukom „istopila“ Novaka, on joj poklonio reket

Devojčica porukom „istopila“ Novaka, on joj poklonio reket

Nova 11.07.2021
Prvi reket planete Novak Đoković poklonio je reket jednoj devojčici u Londonu koja je pored terena držala natpis podrške. On je u nedelju osvojio svoj 20. grend slem trofej pobedom nad Mateom Beretinijem u četiri seta. Odmah posle meča otišao je… »
Ivanišević: Više ne moram da dolazim na Vimbldon

Ivanišević: Više ne moram da dolazim na Vimbldon

Sportski žurnal 11.07.2021
Nekadašnji hrvatski teniser Goran Ivanišević rekao je danas da je na Vimbldonu ostvario sve što je mogao, pošto je na tom grend slem turniru osvojio trofej kao igrač i kao trener. Ivanišević je 2001. godine osvojio Vimbldon kao igrač, a danas i… »
Đoković posle pobede na Vimbldonu poklonio reket devojčici (VIDEO)

Đoković posle pobede na Vimbldonu poklonio reket devojčici (VIDEO)

Vesti online 11.07.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković pobedio je Matea Beretinija sa 3:1 i po šesti put osvojio Vimbldon, a kao i na Rolan Garosu, pobednički reket poklonio je jednom od svojih najvernijih navijača na meču. Naime, devojčica u jednom od prvih redova… »
To može samo Novak velikog srca: Kako je na Vimbldonu nastao selfi sa šampionom (video)

To može samo Novak velikog srca: Kako je na Vimbldonu nastao selfi sa šampionom (video)

Večernje novosti 11.07.2021
Foto: Printskrin Tviter Armiju navijača i obožavalaca imao je Nole i tokom finalnog meča protiv Matea Beretinija, koga je “očistio” sa 3:1. Usledila je neopisiva radost, svi su želeli da čestitaju velikom Srbinu. Novak, velikog srca, prvo je… »
VIDEO Nole oduševio dečaka u Londonu posle 20. grend slema

VIDEO Nole oduševio dečaka u Londonu posle 20. grend slema

Nova 11.07.2021
Najbolji teniser planete Novak Đoković osvojio je 20. grend slem trofej u nedelju popodne i posle Pariza, usrećio još jednog dečaka. On je u Parizu, posle pobede na Rolan Garosu, u finalu protiv Stefanosa Cicipasa u pet setova, svoj reket poklonio… »
Novaku šesti Vimbldon, stigao Rafu i Rodžera po broju grand slemova

Novaku šesti Vimbldon, stigao Rafu i Rodžera po broju grand slemova

Glas Amerike 11.07.2021
LONDON — Najbolji teniser sveta Novak Đoković pobedio je Italijana Matea Beretinija u tri seta - 6:7 (4), 6:4, 6:4, 6:3 i osvojio je šestu titulu na Vimbldonu, treću uzastopnu, i treću grand slem titulu ove sezone, čime se prvi put u karijeri, po… »
Ivanišević: Novak je nepobediv, uzeće US open i onda je priča gotova

Ivanišević: Novak je nepobediv, uzeće US open i onda je priča gotova

Mozzart sport 11.07.2021
„Osvojio sam Vimbldon kao igrač i kao trener, ne moram više da dolazim“, kaže Đokovićev trener. Magija Vimbldona. Novak Đoković ga je osvojio šesti put, ušao u tenisku istoriju jer je danas podigao u Londonu 20. grend slem trofej. Na istom… »
Pet “nemogućih” rekorda koji su sada Novaku na “dohvat ruke” do kraja karijere

Pet “nemogućih” rekorda koji su sada Novaku na “dohvat ruke” do kraja karijere

Vesti online 11.07.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković pobedio je Matea Beretinija sa 3:1 u finalu Vimbldona i osvojio šestu titulu u Londonu i ukupno 20. grend slem u karijeri kojim se izjednačio sa Rodžerom Federerom i Rafaelom Nadalom. Olimpijske igre i “zlatni… »
Evo zašto Novak Đoković jede travu posle svake titule na Vimbldonu

Evo zašto Novak Đoković jede travu posle svake titule na Vimbldonu

Vesti online 11.07.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković je osvojio svoju šestu tiulu na Vimbldonu i ukupno 20. grend slem, a tradiciju koju praktikuje od svoje prve titule je nastavio i ovoga puta. Tako je posle treće titule u nizu na Vimbldonu novak čučnuo počupao… »
Đoković šmekerski: Na sred Vimbldona pitan da prognozira finale Evropskog prvenstva, evo šta je rekao!

Đoković šmekerski: Na sred Vimbldona pitan da prognozira finale Evropskog prvenstva, evo šta je rekao!

Hot sport 11.07.2021
Mnogo mu je značio ovaj trofej! Italijanski teniser Mateo Beretini je izlaganje počeo čestitavši Novaku na fenomenalnoj igri, a srpski teniser je uzvratio istom merom. ‘Bilo je ovo više od bitke. Čestitam Mateu i njegovom timu. Bio je težak meč… »
Ivanišević: Novak je neverovatan! Ubiju ga 27 puta, on se uvek uzdigne

Ivanišević: Novak je neverovatan! Ubiju ga 27 puta, on se uvek uzdigne

N1 Info 11.07.2021
Novak Đoković će ove sezone osvojiti sva četiri grend slem turnira, smatra njegov trener Goran Ivanišević. Najbolji teniser sveta je u nedelju slavio na Vimbldonu, pošto je posle četiri seta pobedio Matea Beretinija. Srbin je osvojio šestu titulu… »
Đokovića 27 puta morate da ubijete! Goran zagrlio Novaka, pa otkrio: Pijem jake lekove, ne vraćam se na Vimbldon!

Đokovića 27 puta morate da ubijete! Goran zagrlio Novaka, pa otkrio: Pijem jake lekove, ne vraćam se na Vimbldon!

Mondo 11.07.2021
Novak Đoković osvojio titulu, Goran Ivanišević napravio šou. Zajedno su ispisali istoriju! Novak Đoković osvojio titulu, Goran Ivanišević napravio šou. Zajedno su ispisali istoriju! Novak Đoković je osvojio 20. grend slem trofej! U finalu… »
On se čekao: Novakov „mrzitelj“ mu našao novi izazov

On se čekao: Novakov „mrzitelj“ mu našao novi izazov

Nova 11.07.2021
Novak Đoković je oduševio ceo sportski svet, ne samo teniski, a reakcija Bena Rotenberga, američkog novinara koji ga gotovo uvek kritikuje, nije mogla ni ovaj put da bude samo pohvalna. Nole je pobedio Matea Beretinija u finalu Vimbldona i osvojio 20… »
Federer čestitao Đokoviću osvajanje 20. grend slem titule

Federer čestitao Đokoviću osvajanje 20. grend slem titule

Sportski žurnal 11.07.2021
Švajcarski teniser Rodžer Federer čestitao je danas Novaku Đokoviću osvajanje 20. grend slem titule, rekavši da je ponosan što ima priliku da igra u posebnoj eri teniskih šampiona. Đoković je danas osvojio svoj šesti trofej na Vimbldonu pobedom… »
Ivanišević neće više na Vimbldon, hit poređenje sa filmom

Ivanišević neće više na Vimbldon, hit poređenje sa filmom

Nova 11.07.2021
Goran Ivanišević bio je sjajno raspoložen nakon trijumfa njegovog izabranika Novaka Đokovića na Vimbldonu. Srbin je podigao 20. grend slem pehar (šesti na Vimbldonu), pa se tako izjednačio sa Rafealom Nadalom i Rodžerom Federerom po broju… »
Srpski sportisti u transu: „Novače, kakav si ti kralj“

Srpski sportisti u transu: „Novače, kakav si ti kralj“

Nova 11.07.2021
Jedan, jedini - Novak Đoković! Osvojio je Vimbldon šesti put i ujedno svoju 20. grend slem titulu, nakon čega su brojni i naši i sportisti iz regiona Srpski as je u finalu pobedio odličnog Italijana Matea Beretinija posle preokreta u četiri seta… »
Ovo je poslednji poen na meču kojim je Novak ušao u istoriju (VIDEO)

Ovo je poslednji poen na meču kojim je Novak ušao u istoriju (VIDEO)

Vesti online 11.07.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković pobedio je Matea Beretinija sa 3:1 (6:7, 6:4, 6:4, 6:3) u velikom finalu Vimbldona i još jednom ispisao tenisku istoriju. Pogledajte poslednji poen kojim je osvojio svoj 20. grend slem u karijeri. The moment… »
Novak ućutkao kritičare: Zbog ovih rekorda mu Federer i Nadal “debelo” gledaju u leđa

Novak ućutkao kritičare: Zbog ovih rekorda mu Federer i Nadal “debelo” gledaju u leđa

Vesti online 11.07.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković pobedio je Matea Beretinija sa 3:1 u finalu Vimbldona i osvojio šestu titulu u Londonu i ukupno 20. grend slem u karijeri kojim se izjednačio sa Rodžerom Federerom i Rafaelom Nadalom. Ubedljivo prvi na ATP listi… »
Jelena poslala sjajnu poruku Novaku nakon finala FOTO

Jelena poslala sjajnu poruku Novaku nakon finala FOTO

Nova 11.07.2021
Novak Đoković osvojio je 20. grend slem titulu pobedom nad Mateom Beretinijem sa 6:7(4), 6:4, 6:4, 6:3 u finalu Vimbldona, a njegov veliki uspeh nisu mogli da isprate najbliži. Roditelji Dijana i Srđan, braća Đorđe i Marko, kao i supruga Jelena sa… »
"Ne dolazim više na: Vimbldon!" u minutima nakon Novakove velike pobede, Goran Ivanišević šokirao ceo teniski svet

"Ne dolazim više na: Vimbldon!" u minutima nakon Novakove velike pobede, Goran Ivanišević šokirao ceo teniski svet

Sportal blic 11.07.2021
Odmah nakon finala Vimbldona i pobede Novaka Đokovića je Goran Ivanišević dao jednu prilično zanimljivu izjavu. Hrvatski trener je tako stao u red "jakih reči" nakon finala u Londonu, koje je , pa , a i Mateo Beretini. Nakon Novakovog trijumfa… »
Nove uspehe slavi uz ovu pesmu: Novak Đoković osvojio je Vimbldon, a veselje ne može da prođe bez njegove omiljene numere

Nove uspehe slavi uz ovu pesmu: Novak Đoković osvojio je Vimbldon, a veselje ne može da prođe bez njegove omiljene numere

Blic 11.07.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković je u finalu Vimbldona savladao Matea Beretinija u četiri seta, rezultatom 6:7, 6:4, 6:4, 6:3. U razmaku od nekoliko sedmica Nole je osvojio Rolan Garos i Vimbldon, te došao do svog 20. grend slem trofeja, a jasno… »
Jelena se oglasila posle velike novakove pobede: Imala je da poruči samo jednu reč - slika sve govori (foto)

Jelena se oglasila posle velike novakove pobede: Imala je da poruči samo jednu reč - slika sve govori (foto)

Večernje novosti 11.07.2021
Foto: Instagram Jelena Đoković, samo nekoliko minuta nakon velikog Novakovog uspeha, na svom Tviter profilu objavila je dirljivu poruku sa samo jednom reči. Naime, na slici je Novak koji neposredno nakon pobede leži na travi vimbldonskog terena, dok… »

Vesti dana »