Povezane vesti

Đoković: Dvoumim se oko odlaska na Olimpijske igre

Đoković: Dvoumim se oko odlaska na Olimpijske igre

Radio 021 11.07.2021
Novak Đoković rekao je danas da još nije odlučio da li će igrati na predstojećim Olimpijskim igrama u Tokiju. Kako je naveo, šanse su "50-50". Prvi teniser sveta je rekao da je neodlučan zbog zabrane prisustva publike, kao i zbog ograničenja koja… »
Djoković još nije odlučio da li će igrati na Olimpijskim igrama u Tokiju

Djoković još nije odlučio da li će igrati na Olimpijskim igrama u Tokiju

Novi magazin 11.07.2021
Prvi teniser sveta Novak Djoković rekao je danas da još nije odlučio da li će igrati na predstojećim Olimpijskim igrama u Tokiju. Djoković je rekao da su šanse "50-50". Srpski teniser naveo je da je neodlučan zbog zabrane prisustva publike, kao i… »
Đoković razmišlja da odustane od Olimpijskih igara: “Planirao sam da idem, sada sam na 50:50”

Đoković razmišlja da odustane od Olimpijskih igara: “Planirao sam da idem, sada sam na 50:50”

Vesti online 11.07.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković mogao bi da propusti predstojeće Olimpijske igre, što je i sam potvrdio u razgovoru sa novinarima posle osvojene šeste titule na Vimbldonu posle finala sa Mateo Beretinijem. Novak je posle meča istakao da nije… »
U slavljeničkom danu, Novak zabrinuo celu Srbiju!

U slavljeničkom danu, Novak zabrinuo celu Srbiju!

Sportske.net 11.07.2021
Novi osvajač Vimbldona Novak Đoković priznao je da se dvoumi po pitanju učešća na predstojećim Olimpijskim igrama i da je trenutno na 50:50 kada je reč o šansama da zaigra. Đoković se pojavio pred novinarima nakon velikog slavlja i pobede nad… »

Vesti dana »