Povezane vesti
Europarlamentarci za alternativu naučnih istraživanjima na životinjama
Al Jazeera 12.07.2021
Zastupnica Eleonora Evi je navela da se svake godine u Evropi koristi 50 miliona životinja u naučne svrhe. Inovativna rješenja postoje i promjene se moraju ubrzati jer živa bića ne smiju patiti, složili su se zastupnici u Evropskom parlamentu… »
Evroposlanici razgovarali o ogledima na životinjama, zalažu se za alternative
N1 Info 12.07.2021
Inovativna rešenja postoje i promene se moraju ubrzati jer živa bića ne smeju da pate, saglasili su se poslanici u Evropskom parlamentu raspravljajući o alternativnim naučnim istraživanjima koja ne uključuju životinje. Evropska unija se, pre gotovo tri… »
Živa bića ne smeju da pate: Evropa raspravlja o prekidu korišćenja životinja u naučnim istraživanjima
Kurir 12.07.2021
U Evropskom parlamentu se raspravlja o alternativnim naučnim metodama koje u istraživanjim ne bi koristila životinje. Rešenja postoje i promene se moraju ubrzati jer živa bića ne smeju da pate, složili su se poslanici u Evropskom parlamentu. EU se pre… »
Vesti dana »
Zamenik komandanta Interventne negira sprečavanje uviđaja pucnjave na Autokomandi
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Bosna i Hercegovina izlazi na teren! Evo gde možete gledati direktan prenos meča koji Džeko i ekipa igraju protiv Kanade!
Kurir pre 20 minutajoš 2 povezane






